چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

نحوه کار با لجر نانو اس را بخوانید

امروزه یکی از ابزارهای بسیار مهم و مناسب برای نگه‌داری و معامله ارزهای دیجیتال، کیف پول‌های سخت افزاری ارز دیجیتال می‌باشد که به طور کلی این نوع کیف پول‌ها، وسیله‌ای برای ذخیره آفلاین و کد شده کلیدهای خصوصی رمز ارزها می‌باشد و اجازه ارسال و دریافت بسیاری از رمزارزها مانند بیت‌کوین و اتریوم را با اتصال به کامپیوتر یا تلفن‌ همراه ممکن می‌کنند.شما می‌توانید در حالت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت نیز امکان ذخیره‌سازی رمز ارزها را داشته باشید و در هر زمان بخواهید، ذخیره‌سازی و تراکنش‌ها به وسیله رمز ارزها را انجام دهید. در این مقاله در مورد نحوه کار با کیف پول لجر نانو اس با هم گفتگو خواهیم کرد.

از جمله کیف پول‌های ارز دیجیتال که کمک بسیار زیادی به حفظ دارایی‌های ارز دیجیتال شما می‌کند، می‌توان به لجر نانو اس اشاره کرد که از محبوب ترین کیف پول‌های سخت افزاری دیجیتال بازار حساب می‌شود. لجر نانو اس یک کیف پول سخت افزاری امن و آفلاین است و دارایی‌های دیجیتال خود را به راحتی در آن نگهداری خواهید کرد.

 شما اگر کار با لجر نانواس داشته باشید، متوجه امنیت بسیار بالای آن و کاهش خطر سرقت و هک شدن می‌شوید و به دلیل کلیدهای خصوصی که کیف پول لجر نانو اس دارد، حساب شما همیشه امن خواهد بود. هم‌چنین دیگر نگرانی از تحریم در شرایط کنونی نخواهید داشت و دسترسی تمام وقت به دارایی‌های خود خواهید داشت و به راحتی هر جا بخواهید آن را حمل خواهید کرد.

آموزش کار با لجر نانواس

از این رو یکی از ‍‍‍مسائل بسیار مهم برای بسیاری از شما کاربران ارز دیجیتال آموزش کار با لجر نانو اس است تا بتوانید کار با کیف پول لجر نانو اس را به راحتی انجام بدهید و از امکانات بسیار زیاد این کیف پول بیشترین لذت را خواهید ببرید و احساس امنیت زیاد در تراکنش مالی داشته باشید.

با لجر نانو اس چگونه باید کار کرد؟
با لجر نانو اس چگونه باید کار کرد؟

آموزش راه اندازی لجر نانو اس

برای این‌که بتوانید از کیف پول لجر نانو اس خود به خوبی استفاده کنید، ابتدا باید راه اندازی کیف پول لجر نانو اس را به خوبی یاد بگیرید.

برای راه‌اندازی کیف پول لجر نانو اس باید ابتدا اجزای اصلی کیف پول لجر نانو اس مانند کابل اتصال به کامپیوتر، کلید راست، کلید چپ، محافظ چرخشی و نمایشگر کیف پول لجر نانو اس را بشناسید. و با استفاده از این اجزا راه اندازی کیف پول لجر نانو اس را به راحتی انجام دهید. با فشردن هر یک از کلیدها بین گزینه‌های نمایشگر کیف پول لجر نانو اس می‌توانید حرکت کنید و گزینه‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد. برای این‌که هر گزینه را از این صفحه نمایشگر انتخاب کنید، باید هر دو کلید را هم زمان فشار دهید تا گزینه مورد نظر شما انتخاب شود.

پس از روشن کردن و راه اندازی کیف پول لجر نانواس، باید انتهای کابک کوچک USB را به درگاه جانبی لجر نانواس و انتهای دیگر کابل را به رایانه خود وصل کنید. پس از آن نمایشگر کیف پول لجر نانواس به شما پیام می‌دهد که برای شروع به کار باید هر دو دکمه را فشار بدهید و هر دو دکمه بالای لجر نانواس را فشار بدهید سپس دکمه سمت راست لجر نانواس را فشار دهید تا پیکربندی لجرنانواس خود به عنوان یک دستگاه جدید را تایید کنید.

اجزای کیف پول لجر نانو اس
اجزای کیف پول لجر نانو اس

پین کد لجر نانو اس

نمایشگر لجر نانو اس به شما پیام می‌دهد که پین کد برای دستگاه خود انتخاب کنید. هر زمان بخواهید برای باز کردن قفل دستگاه و برای تاییدیه‌های خاص در تراکنش‌ها باید از این پین کد استفاده کنید. برای تنظیم و تایید پین کد باید از دکمه‌های کنترل کننده بالا و پایین استفاده کنید و برای تایید پین باید هر دو دکمه را فشار دهید. در تمامی مراحل برای اطمنیان از این که به درستی کلمات رمز عبور را وارد کرده‌اید و از پین کد خود در آینده به خوبی می‌توانید استفاده کیند، باید هر دو دکمه کنترل را به طور همزمان فشار دهید تا امنیت کیف پول لجر نانو اس به خوبی حفظ شود. این پین کد همیشه هنگام اتصال به دستگاه از شما درخواست می‌شود و باید وارد کنید.

بازیابی حساب

مرحله‌ی بعدی کار با لجر نانو اس، recovery phase نام دارد. یک دنباله‌ی تصادفی از ۲۴ کلمه به شما نمایش داده می‌شود که باید آنها را بر روی برگه‌ی Recovery Sheet با رعایت ترتیب یادداشت کنید. در صورت مفقود شدن دستگاه یا فراموشی رمز، برای بازیابی حساب خود به این ۲۴ کلمه نیاز دارید، در نتیجه، حفظ و نگهداری از این برگه برای شما بسیار مهم خواهد بود و  برگه ۲۴ کلمه را در جایی بسیار امن نگه‌داری کنید. پس از یاداشت کلمات باید ۲۴ کلمه را برای جلوگیری از خطا و مشکلات وارد کنید.

نصب برنامه ها لجر نانو اس

در مرحله بعدی نحوه کار با کیف پول لجر نانو اس باید نصب برنامه‌های لجر نانو اس را انجام دهید تا کار با لجر نانو اس به راحتی انجام شود. برای این کار باید نرم‌افزار LEGER live را از سایت این نرم‌افزار دانلود و بر روی لجر نانو اس خود نصب کنید. نرم افزار leger live در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شد تا جایگزینی برای پلاگین‌های کروم باشد و با نصب این نرم‌افزار به راحتی مبادلات رمز ارزهای خود را انجام خواهید داد. پس از به دست آوردن پین کد، باید نرم‌افزار لجر لایو را باز کنید. سپس سیستم عامل دستگاه خود را از قسمت frimware بروزرسانی کنید.

سپس در صفحه اصلی لجر نانو اس خود، باید نصب برنامه‌های لجر نانو اس را انجام دهید و رمزارزهای مورد نظر را روی دستگاه خود نصب کنید. در مجموع می‌توان گفت که بین ۴ تا ۲۳ برنامه بر روی دستگاه شما قابل نصب است و با نصب این برنامه‌ها می‌توانید با این وسیله فوق العاده به راحتی کار کنید و ارز های خود را ذخیره کنید.

قسمت شیرین کار، مبادله ارز دیجیتال

بعد از نصب برنامه‌های لجر نانو اس و ایجاد کیف پول‌ها برای معاملات ارز دیجیتال، می‌توانید با استفاده از این کیف پول‌های سخت افزاری به ارسال و دریافت ارز مجازی بپردازید. تراکنش‌ها در نرم افزار Ledger Live انجام می‌شود و سپس باید از روی خود دستگاه، این تراکنش‌ها را انجام بدهید.

آموزش راه اندازی و کار با کیف پول دیجیتال لجر نانو اس
آموزش راه اندازی و کار با کیف پول دیجیتال لجر نانو اس

برای ارسال ارز دیجیتال باید به بخش Send این نرم‌افزار بروید. سپس در جدول به نمایش درآمده در نرم‌افزار باید مقدار ارز ارسالی مورد نظرتان را وارد کنید و روی گزینه Continue کلیک کنید. پس از آن روی نمایشگر کیف پول لجر نانواس شما مقدار این تراکنش به نمایش در می‌آید. ابتدا باید این تراکنش را تأیید کنید. سپس در مرحله‌ی بعد آدرسی که قرار است ارز مجازی به آن ارسال شود را باید تأیید کنید تا مبادله ارز مجازی به راحتی انجام بشود. 

مراحل تایید معامله کاملا مشابه تایید رمز ارز است و مانند آن می‌توانید این کار را انجام دهید. پس از پایان ارسال رمز ارز مجازی مورد نظرتان، جزئیات این معامله، در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید اطلاعات تراکنش خود را به راحتی مشاهده کنید. دستگاه لجر نانو اس نیز پس از انجام تراکنش شما قطع می‌شود تا امنیت آن به خوبی حفظ شود.

شما می‌توانید در منوی تراکنش‌ها تمام اطلاعات مربوط به کیف پول خود را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترها انتخاب کنید که کدام گردش ارزهای دیجیتال در طول دوره زمانی به نمایش در بیاید و به این ترتیب کار با لجر نانو اس را به راحتی انجام خواهد شد و آموزش کار با ledger nano s را بسیار مناسب یاد خواهید گرفت.

از مهم‌ترین رمزارزهایی که با استفاده از لجر نانو اس پشتیبانی می‌شوند، می‌توان به بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، زی‌کش، کیوتم و برخی رمزارزهای دیگر اشاره کرد که هنگام کار با لجر نانو اس می‌توانید مبادله این ارزها را به راحتی انجام دهید.

حال که با نحوه کار با لجر نانو اس به خوبی آشنا شدید و آموزش کار با کیف پول لجر نانو اس را به خوبی فرا گرفتید و می‌توانید با این دستگاه به خوبی کار کنید، پیشنهاد می‌شود که خرید لجر نانو اس را انجام دهید و از این کیف پول سخت‌افزاری بسیار مناسب برای معاملات و تراکنش‌های هرچه راحت‌تر استفاده کنید. فروشگاه چیتا پلاس کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس را با کیفیت و قیمت بسیار مناسب تهیه می‌کند و در زودترین زمان ممکن در اختیار شما می‌گذارد. برای خرید لجر نانو اس بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه محصول شوید و سفارش خود را برای خرید لجر نانواس ثبت کنید. با ما همراه باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

1نظر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.