چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

ابزار G-Hub لاجیتک برای گیمینگ ها

پروفایل‌های بازی را بساز 

دانلود کن و با دیگران به اشتراک بگذار.

استریمت را کنترل کن

در OBS و دیگر نرم افزار های استریم، کنترل کامل داشته باشید.

کنترل و روشنایی هم‌زمان

۱۶.۸ میلیون رنگ را با روشنایی هم‌زمان انیمیت می‌شود.

اکوسیستم‌ کنترل بهینه

موس لاجیتک g hub به شما یک پورتال تکی برای بهینه کردن و از سفارشی‌سازی همه لوازم لاجتیک شما پشتیبانی می‌کند: موس، کیبورد، هدست، اسپیکرها و وب کم.

موس

موس خود را پیکربندی کنید مثلا: سنسور نوری، تنظیمات DPI، پیمایش و سرعت، برنامه‌نویسی دکمه ، حافظه داخلی و برنامه روشنایی هم‌زمان.

کیبورد

صفحه کلید خود را با کلید G آماده تنظیم ماکرو کنید ، کلیدهای جداگانه را دوباره تنظیم کنید، پیوندهای چند کلید را پیکربندی کنید یا ماکروهای پیچیده ایجاد کنید.

هدست‌ها و اسپیکر‌ها

تنظیمات EQ و ترجیحات فراگیر و گسترده را برای هر پروفایل بازی تنظیم کنید. برای پخش سریعتر و دقیق تر ، کلید G نصب شده روی هدست را اختصاص دهید. همچنین برنامه کنترل های صوتی روشنایی هم‌زمان.

وب‌کم‌ ها

پروفایل‌های فیلم و دوربین خود را بسازید. تنظیمات در هنگام راه‌اندازی ذخیره و اعمال می‌شوند. پروفایل‌های خودتان را در حال حرکت تغییر دهید.

شروع به شناخت g hub بکن

کنترل را به طور خودکار بشناس

G hub کنترل لاجیتک G پشتیبانی شده شما را تشخیص می‌دهد، و به شما دسترسی کامل به سفارشی سازی ویژگی‌های آن‌ها را می‌دهد. این به طور خودکار سیستم‌ عامل را بروز نگه می‌دارد.

رابط را بکش و رها کن

ویژگی ها را انتخاب کنید، ماکرو و کلید را اختصاص دهید، بریدگی رنگ و انیمیشن را با یک رابط بصری ساده، ایجاد کنید.

پروفایل‌ها را مدیریت کنید و تغییر دهید

اکنون می‌توانید چندین پروفایل شخصیت را در بازی‌های خود ذخیره کرده و در زمان لازم تغییر دهید. بنابراین قدرت‌ها و توانایی‌های مورد نیاز شما همیشه در دسترس است.

پیکربندی، اشتراک‌گذاری، پیروزی

پروفایل‌های سایر بازیکنان، گیمرهای حرفه‌ای بازی و پخش‌کننده‌های محبوب و معروف خود دانلود کنید. این یک راه آسان برای امتحان‌کردن موس جدید، صفحه کلید جدید و ماکرو‌های جدید برای تقویت و بهبود بازی‌‌های شما است.

پخش‌کننده خود را کنترل کنید

دکمه ها را با اقدامات درون برنامه ای برنامه‌ریزی کنید و ماکروهای خود را برای راه اندازی رسانه و تغییر صحنه‌ها ایجاد کنید. با استفاده از تجهیزات بازی خود ، فرماندهی OBS Studio را برای جریان سریعتر و بی نقص تری بر عهده بگیرید.

کنترلتان را همگام و رنگین کنید

از میان جلوه‌های انیمشین زیاد و متعدد، پروفایل‌های روشنایی را از انجمن دانلود و بارگیری کرده و جلوه‌های پیشرفته خود را با Logitech g lightsync برای صفحه کلید، موس، هدست و بلندگو ایجاد کنید.