چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

انواع و برند های عینک شنا

برای رفتن به استخر و شنا کردن، یکی از وسایلی که همیشه با خود می‌برید عینک شنا است. هنگام شنا لازم است که مدت بسیار زیادی زیر آب بروید و این زیر آب رفتن می‌تواند باعث شود که مقدار زیادی از کلر داخل آب وارد چشمانتان شود و دچار سوزش و درد بسیار زیادی در چشمانتان شوید. برای جلوگیری از ورود زیاد آب به چشمان شما و راحت‌تر شنا کردن در استخر، عینک شنا وجود دارد که استفاده از آن کمک بسیار زیادی به حفظ سلامت چشم‌ها و راحت‌تر شناکردن می‌کند و لذت و آرامش شنای شما را چندبرابر می‌کند.

 با استفاده از عینک شنا نگران ورود کلر به چشمانتان و سوختان چشم‌ها نخواهید بود. انواع عینک شنا طبی، بچه گانه و حرفه ای کمک می کند که به راحتی دنیای اطرافتان را هنگام شنا کردن در آب ببینید و با خیال راحت هنگام شنا زیر آب بروید. برای این که خرید موفقی از عینک شنا داشته باشید، در ادامه برخی از برندهای عینک شنا مانند عینک شنا اسپیدو یا فونیکس و…  معرفی می‌شوند تا بهترین انتخاب را از عینک شنا داشته باشید و شنا کردن را بدون آزار و مشکلی انجام دهید.

انواع عینک شنا

در کل شاید می‌توان عینک شنا را به 4 دسته تقسیم کرد:

1- عینک شنا طبی

2- عینک شنا بچه گانه

3- عینک شنا حرفه ای

4- عینک شنا معمولی

در ادامه 3 مورد اول را توضیح می‌دهیم و مورد چهارم که عینک شنا معمولی باشد را به دلیل واضح بودن آن برای شما توضیح نمی‌دهیم تا وقت شما را تلف نکنیم. 

1- عینک شنا طبی

یکی از انواع عینک شنا که کمک بسیار زیادی به شنا کردن بهتر می‌کند، عینک‌ شنا طبی است. عینک شنا طبی برای شناگرانی مناسب است که بینایی‌کم و ضعف چشم دارند و قادر به دیدن تصاویر به طور واضح و شفاف نیستند. شما با استفاده از عینک شنا طبی بهتر می‌توانید محیط اب را ببینند و از شناکردن لذت خواهید برد.

 حتی اگر چشم‌های شما ضعیف هم نباشد، عینک شنا طبی مانند عینک شنای حرفه‌ای به شما کمک خواهد کرد که دید شفاف‌تری داشته باشید و به همین دلیل استفاده از عینک شنا طبی به جای عینک شنا معمولی می‌تواند کمک زیادی به شما بکند

 عینک شنا طبی متناسب با نمره چشمی که دارید، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده هنگام شنا می‌باشد. عینک شنا طبی به نوعی عینک شنا ضد بخار است و با داشتن خاصیت ضدبخار کمک بسیار زیادی به دید شفاف‌تر شما می‌کند. برای این‌که بتوانید از عینک شنا طبی به خوبی استفاده کنید، باید شماره چشم خود را بدانید تا لنز مناسب با چشمتان تهیه کنید. شما می‌توانید عینک شنا طبی را در دو نوع نمره دار و نمره خور از بازار تهیه کنید و با استفاده از آن چشم خود را در برابر اشعه‌ها و آسیب‌ها، محافظت کنید

2- عینک شنا بچه گانه

امروزه بسیاری از انواع برند عینک شنا که در بازار وجود دارند، مناسب برای استفاده بچه‌ها و سنین پایین می‌باشند. بسیاری از دانش‌آموزان و سنین پایین علاقه زیادی به شنا کردن و یاد گرفتن شنا دارند و استفاده از عینک شنا بچه‌گانه کمک می‌کند که به راحتی شنا کنند. 

عینک شنا بچه گانه در برندها و مارک‌های مختلفی وجود دارد که از جمله مهم‌ترین انواع آن می‌توان به عینک شنا بچه گانه 4100s و عینک شنا بچه گانه مدل DZ-1600 و عینک شنای بچه‌گانه اسپدو اشاره کرد که اگر بچه کوچک دارید، استفاده از این نوع عینک‌های شنا کمک بسیار زیادی به شنای بچه‌ها خواهد کرد.

3- عینک شنا مسابقه ای و حرفه ای

بسیاری از انواع عینک شنا، عینک شنا حرفه ای می‌باشند. طراحی و ساخت این عینک‌ها به گونه‌ای است که بتوانید در مسابقات شنا شرکت و با سرعت بسیار زیاد شنا کنید. عینک‌ شنای مسابقه‌ای به گونه‌ای است که بسیار محکم و سفت بر روی صورت شما قرار می‌گیرد و دارای انعطاف پدیری زیاد است و بدون نگرانی از افتادن عینک با سرعت زیاد و مدتی طولانی می‌توانید شنا بکنید

 

برخی انواع عینک شنای اسپیدو و عینک شنای زاگز و فونیکس از نوع عینک شنای مسابقه‌ای می‌باشند.این عینک‌ها دارای کیفیت و قیمت بالاتری در مقایسه با عینک شناهای معمولی می‌باشند. این نوع عینک‌های شنا، عینک شنا حرفه ای می‌باشند و برای وزرش شنای سخت مورد استفاده قرار می‌گیرند. عینک شنا حرفه‌ای دارای برندها و انواع زیادی است که برای آشنایی بیشتر با این نوع عینک‌ها به صفحه عینک شنا حرفه‌ای مراجعه کنید.

3 برند معروف عینک شنا:

1- عینک شنا اسپیدو

یکی دیگر از انواع مارک عینک شنا، عینک شنا اسپیدو می‌باشد که از مهم‌ترین انواع عینک شنا حرفه‌ای شناخته می‌شود. انواع عینک شنا اسپیدو دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و جنس این نوع عینک شنا به گونه‌ای است که به خوبی بر روی سر قرار می‌گیرد و آبی به داخل چشم‌ها وارد نمی‌شود و اندازه بندهای عینک شنا اسپیدو را به خوبی می‌توان تنظیم کرد.

این عینک شنا نوعی عینک شنای ضدبخار است که دیدکاملی برای شما ایجاد می‌کند و در برابر اشعه آفتاب به خوبی محافظت می‌کند. برای خرید عینک شنا اسپیدو بسیار مهم است که دقت داشته باشید آیا عینک شنا speedo اصل است یا اصل نیست.

 این کار را با بررسی قسمت دکمه تنظیم عینک شنای اسپیدو به راحتی می‌توان فهمید. عینک شنا اسپیدو اصل در قسمت تنظیم دارای تنها نماد لوگوی برند است و عینک غیراصلی اسپیدو در قسمت دکمه تنظیم یا فاقد لوگو است و یا فقط نام برند را دارد.

 هم‌چنین جنس بند در عینک اسپیدو اصل سیلیکونی نرم و در عینک غیراصلی از پلاستیک می‌باشد . هم‌چنین وزن عینک اصلی در حدود ۷۰ گرم و وزن عینک غیر اصلی حدود ۲۰۰ گرم می‌باشد. بنابراین با دقت در برخی موارد به خوبی می‌توانید عینک شنای اسپیدو اصل را از غیراصل تشخص دهید.

از انواع عینک شنای اسپیدو می‌توان به عینک شنای اسپیدو vanquisher و عینک شنا اسپیدو speed socket اشاره کرد که دارای کیفیت و میدان دید بسیار خوبی هستند. شما می‌توانید در بازار هم عینک شنای مردانه و هم عینک شنای زنانه از عینک‌های شنای اسپیدو پیدا کنید و این عینک شنا هم برای آقایان و هم بانوان به خوبی قابل استفاده است.

 

2- عینک شنا فونیکس

عینک شنا فونیکس از دیگر انواع عینک‌های شنا بسیار کاربردی و باکیفیت می‌باشد که از جنس سیلیکون ساخته شده و به خوبی بر روی صورت متناسب با چهره و چشم‌های شما قرار می‌گیرد و نگرانی از افتادن عینک از چشمتان ندارید. عینک شنا phoenix دارای انعطاف پذیری بسیار زیاد است که باعث جاگیری راحت و سریع در صورت می‌شود.

بین چشم‌های این عینک قابل تنظیم است و هیچ نگرانی درباره تنظیم و تطبیق عینک وجود ندارد. هم‌چنین عینک شنا فونیکس دارای شفافیت و دید بسیار زیاد است که به همین دلیل یک عینک شنای ضد بخار بسیار مناسب حساب می‌شود. این عینک شنا هم برای آقایان و هم برای بانوان مناسب است و به همین دلیل هم عینک شنا مردانه و هم عینک شنا زنانه از برند فوتیکس وجود دارد.

3- عینک شنا زاگز

عینک شنا زاگز از دیگر انواع برند عینک شنا می‌باشد که بسیار مورد استفاده شناگران قرار می‌گیرد.  عینک شنای زاگز با سابقه بسیار زیاد دارای طرفداران زیادی در سراسر جهان است و با استفاده از این عینک شنا دید و شفافیت بسیار بیشتری در محیط آب دارید. از برخی مدل‌های عینک شنا زاگز می‌توان به مدل عینک شنای زاگز predator flex polarized ultra اشاره کرد که دارای انعطاف پذیری زیاد و لنز منحی شکل برای دید بیشتر و مقاوم در برابر تابش شدید نور می‌باشد.

 

عینک شنا دارای برندها و انواع مختلفی در سراسر جهان است و برترین برندهای عینک شنا جهان عینک شنا زاگز، عینک شنا اسپیدو، عینک شنا فونیکس و عینک شنا آرنا هستند که در هر دو نوع عینک شنای مردانه و عینک شنای زنانه وجود دارند. 

فروشگاه چیتا پلاس انواع عینک شنا ساده، حرفه‌ای و مسابقه‌ای را در زودترین زمان ممکن در اختیار شما می‌گذارد. برای خرید عینک شنا و خرید عینک شنا حرفه‌ای بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه خرید انواع عینک شنا شوید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.