چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

اینفوگرافیک کار با لجر نانو اس

در اینفوگرافیک کار با لجر نانو اس به توضیح کوتاهی در مورد نحوه کار با آن می‌پردازیم. لجر نانو اس یکی از انواع کیف پول سخت‌افزاری موجود در بازار می‌باشد که امکان تراکنش‌های مالی و مبادله ارز دیجیتال را به شکل مناسب فراهم می‌کند. آموزش کار با لجر نانو اس بسیار اهمیت دارد تا بتوانید نحوه کار با کیف پول لجر نانو اس را فرا بگیرید و از کیف پول لجرنانو اس برای مبادلات مالی به خوبی استفاده بکنید. در ادامه مراحل کار با لجر نانو اس را بیان می‌کنیم.

۱- راه‌اندازی: برای کار با ledger nano s ابتدا باید این کیف پول را راه‌اندازی بکنید. برای راه‌اندازی این کیف پول سخت‌افزاری کابل USB را پس از روشن‌کردن دستگاه و راه‌اندازی آن، به دستگاه و کامپیوتر متصل کنید. پس از آن برای شروع کار باید دو کلید چپ و راست را به صورت هم‌زمان فشار بدهید و پس از آن کلید راست را برای تایید پیکربندی به عنوان دستگاهی جدید فشار بدهید تا راه‌اندازی لجر نانو اس انجام بشود. اگر هر یک از کلیدهای لجرنانواس را فشار بدهید، حرکت بین گزینه‌ها انجام می‌شود و اگر دو کلید هم زمان فشار داده شود، گزینه‌ها انتخاب می‌شوند.

۲- پین‌کد: پس از راه‌اندازی دستگاه لجر نانو اس انتخاب پین‌کد با استفاده از کلیدهای کنترل کننده انجام می‌شود. ‌هم‌چنین از پین‌کد برای بازکردن قفل دستگاه و برای تاییدیه‌های خاص در تراکنش‌ها استفاده می‌شود. هم‌چنین دو کلید کنترل برای اطمینان از درستی کلمات رمز عبور در تمامی مراحل فشار داده می‌شود. پین کد انتخاب شده در دستگاه لجر نانو اس، همیشه هنگام اتصال دستگاه لجرنانواس از شما درخواست می‌شود و باید این پین‌کد را برای شروع کار با لجرنانواس وارد کنید.

۳- نصب نرم‌افزار: در این مرحله باید نرم‌افزار LEDGER live را از سایت نرم‌افزار دانلود کنید و این نرم‌افزار را بر روی لجرنانواس نصب کنید. پس از این که پین‌کد دستگاه را دریافت کردید و سیستم عامل دستگاه را به‌روز رسانی کردید، باید از قسمت firmware نرم‌افزار لجر لایو را باز و اجرا کنید. پس از نصب نرم افزار ledger live باید برنامه‌ها و رمز ارزهای مورد نظر را بر روی دستگاه خود نصب بکنید. حدود ۴ تا ۲۳ برنامه قابلیت نصب بر روی کیف پول سخت افزاری شما را دارند و می‌توانید انواع برنامه‌ها را هنگام راه‌اندازی کیف پول لجر نانو اس نصب بکنید.
۴- مبادله ارز: مهم‌ترین رمزارزهای قابل استفاده در کیف پول لجر نانو اس، بیت کوین، اتریوم، لایت‌کوین، زی‌کش، کیوتم و … می‌باشند. تمام تراکنش‌های موجود در این کیف پول از روی نرم‌افزار و سپس از دستگاه انجام می‌شوند. در این کیف پول از گزینه‌های نرم‌افزار برای تامین مقدار ارز استفاده می‌شود و ارز مورد نظر به آدرس دلخواه ارسال می‌شود. هم‌چنین در این کیف پول سخت‌افزاری، قابلیت نمایش جزییات معامله و تراکنش‌ها وجود دارد و جزییات کیف پول به خوبی نمایش داده می‌شود و از فیلترهای نرم‌افزار برای نمایش گردش ارز در طول دوره زمانی مورد نظر استفاده می‌شود. امنیت کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس به قدری بالا است که بعد از انجام تراکنش مالی کیف پول سخت‌افزاری برای حفظ امنیت دستگاه قطع می‌شود.

برای بازیابی حساب خود در کیف پول لجر نانو اس دقت داشته باشید که اگر دستگاه شما مفقود شود یا رمز عبور خود را فراموش کنید، یک دنباله تصادفی از ۲۴ کلمه به شما نمایش داده می‌شود که این دنباله برای بازیابی حساب شما استفاده می‌شود. با یادگیری آموزش کیف پول لجر نانو اس می‌توانید از امکانات بسیار زیاد این کیف پول سخت‌افزاری به راحتی استفاده کنید.

برای مطالعه بیشتر در مورد کیف پول ارز دیجیتال مقاله

آموزش کار با کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس” را حتما بخوانید.

اینفوگرافیک آموزش کار با لجر نانو اس
اینفوگرافیک کار با کیف پول لجر نانو اس
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.