چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

برنده‌های معروف لوازم آرایشی خارجی

لوازم آرایش خارجی، از انواع لوازم آرایشی هستند که مورد علاقه بسیاری از بانوان ایرانی است. با شناخت انواع برندهای لوازم آرایش خارجی و خرید بهترین لوازم آرایش خارجی، شما ظاهری بسیار زیبا و آراسته خواهید داشت. در ادامه مهم‌ترین انواع برند های معروف لوازم آرایش خارجی را معرفی می‌کنیم؛ تا با ویژگی‌ها و کارکرد هر یک از آن‌ها به خوبی آشنا شوید.

۱- لوازم آرایش کلینیک: این نوع لوازم آرایش، از محبوب‌ترین برندهای لوازم آرایش خارجی، در ۱۳۰ کشور جهان است. به طوری که این نوع لوازم آرایش از لایه‌ بردار‌های مناسب برای انواع پوست حساب می‌شوند.

۲- لوازم آرایش لورئال: این برند لوازم آرایش خارجی، دارای كیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب است. این برند، سومین شركت بزرگ لوازم آرایشی در جهان شناخته می‌شود و دارای قابلیت سازگاری با پوست و عدم ایجاد مشكل حساسیت است. همچنین این نوع لوازم آرایش برای تمام سنین و افراد مناسب است.

3- لوازم آرایش اوریفلیم: این برند، از محصولات ارگانیك و غیر شیمایی ساخته شده است؛ كه مزیت بسیار بزرگی در انواع برندهای لوازم آرایش خارجی، حساب می‌شود. این نوع لوازم آرایش، باعث عدم ایجاد حساسیت و خطر در افراد می‌شود و در بیش از 60 كشور جهان به فروش می‌رود.

4- لوازم آرایش بل: این شرکت، با انواع پوست سازگار است. كیفیت بسیار بالایی دارد و ضد انواع حساسیت‌های پوستی است. لوازم آرایش خارجی بل، مورد تایید وزرات بهداشت جهانی و انواع سازمان‌های جهانی هستند.

5- لوازم آرایش كلارنس: این نوع لوازم آرایش خارجی، در بیش از 150 كشور جهان به فروش می‌رود. لوازم آرایش كلارنس، فرمولاسیون بسیار ایمن دارد و استاندارد تولید آن بسیار بالا است. اگر به دنبال آرایش بسیار زیبا و امین هستید، حتما از این برند استفاده كنید.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد برندهای لوازم آرایشی خارچی مقاله،

معرفی برندهای معروف لوازم آرایش خارجی” را مطالعه کنید.

6- لوازم آرایش اتود: این نوع لوازم آرایش، دارای كیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی است. همچنین این شرکت، یكی از محبوب‌ترین و قدیمی ترین برندهای لوازم آرایش خارجی است. از ویژگی‌های شاخص این برند، استفاده از آن توسط بازیگران و سلبریتی‌های برجسته است.

۷- لوازم آرایش نارس: این شرکت، دارای محصولات باکیفیت بسیار بالا است و بهترین ظاهر و زیبایی را برای بانوان خلق می‌کند. این برند لوازم آرایش خارجی، دارای شعارهای بسیار جذاب و دل‌انگیز است. یکی از شعارهای زیبای آن به این صورت است:« آرایش یک نقاب نیست، زن باید از طریق آن بدرخشد».

۸- لوازم آرایش مک: لوازم آرایش خارجی مک، از محبوب‌ترین و بهترین مارک‌های گریم برای هنرمندان محسوب می‌شود. این برند، دارای کیفیت بالا و بسیار مرغوب است و ظاهری شیک و لاکچری دارد. به همین دلیل مورد طرفدار افراد بسیار زیادی است.

۹- لوازم آرایش دیور: این برند لوازم آرایش خارجی، از برندهای معروف و  مهم جهانی، لوازم آرایش خارجی حساب می‌شود. این برند، دارای محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و ضد حساسیت است. همچنین قیمت نسبتا گرانی دارد که با توجه به کیفیت مناسب آن می‌تواند بسیار به‌صرفه باشد.

در این جا سعی کردیم شما را با برندهای لوازم آرایش خارجی آشنا کنیم؛ تا بتوانید بهترین انتخاب از لوازم آرایش خارجی، برای داشتن ظاهری زیبا و شیک داشته باشید.

اینفوگرافیک معرفی برندهای معروف لوازم آرایش خارجی
اینفوگرافیک معرفی برندهای معروف لوازم آرایش خارجی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.