چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

با مطالعه اینفوگرافیک خرید میکروفون یقه ای متوجه می‌شویم که میکروفون یقه ای یکی از انواع میکروفون موجود در بازار می‌باشد که افراد زیادی امروزه از آن برای انتقال صدا و صحبت‌کردن استفاده می‌کنند. مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله مزایای میکروفون یقه‌ای می‌توان به وزن کم و اندازه کوچک، کیفیت نسبی بالا، قابل حمل بودن، امکان استفاده در حالت حرکت و جابه‌جایی، عدم نیاز به پایه، داشتن فرکانس ثابت و ضبط صدا به صورت یکپارچه اشاره کرد.

با وجود این فواید، میکروفون یقه‌ای دارای معایب و مشکلاتی نیز می‌باشد که یکی از معایب آن داشتن باتری ضعیف‌تر نسبت به سایر میکروفون‌ها می‌باشد و شارژ آن زودتر تمام می‌شود. از انواع میکروفون یقه‌ای می‌توان به میکروفون یقه‌ای سیم‌دار و میکروفون‌ یقه‌ای بی‌سیم اشاره کرد که میکروفون یقه ای سیم‌دار باید به دستگاه متصل باشد اما میکروفون‌ یقه‌ای بی‌سیم از طریق بلوتوث و بدون اتصال به دستگاه کار می‌کند. از برندهای معروف میکروفون یقه‌ای می‌توان به برندهای بویا، کامیکا و کارول اشاره کرد.

میکروفون یقه‌ای بویا قابل نصب بر روی دوربین‌های ورزشی، دوربین‌های DSLR و انواع موبایل و کامپیوتر می‌باشد. این میکروفون یقه‌ای کوچک و سبک با فرکانس پاسخگویی بالا و حساسیت زیاد می‌شود. معروف‌ترین مدل این برند BY-M1 pro می‌باشد که دارای ویژگی‌های بسیار مناسبی مانند صدای باکیفیت، دارای محافظ برای جلوگیری از نفوذ نویزهای اضافی به داخل میکروفون و قابل عرضه در دو نوع سیم‌دار و بلوتوثی می‌باشد و می‌توان به شکل‌های مختلف از آن استفاده کرد.

برند کامیکا یکی از برندهای دیگر میکرفون یقه‌ای می‌باشد که دارای کابل بلند برای گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های عکس‌برداری می‌باشد و دارای پوشش همه جانبه برای ضبط صدا در زمان تصویربرداری و فیلم گرفتن است. میکروفون یقه‌ای کامیکا امکان مانیتورینگ هم‌زمان با ضبط صدا در بیشتر مدل‌ها را دارد و دارای کلید سه‌حالته برای تغییر وضعیت بین حالت موبایلی، دوربینی و خاموش روشن است و می‌توان در سه حال مختلف این میکروفون را تنظیم کرد. هم‌چنین امکان فیلتر بین حالت‌های کم فرکانس و فرکانس بالا در این میکروفون یقه‌ای به خوبی وجود دارد.

میکروفون یقه‌ای کارول از دیگر انواع میکروفون یقه‌ای می‌باشد که دارای دامنه فرکانسی و حساسیت بالا می‌باشد و کاهش حداکثری آستانه صداهای مزاحم را انجام می‌دهد و به دلیل دقت زیاد صدا بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 هم‌چنین این میکروفون دارای طول بالای کابل و قیمت مناسب می‌باشد که از دیگر مزایای میکروفون یقه‌ای کارول محسوب می‌شود و استفاده از این برند میکرفون یقه‌ای مانند دو برند دیگر میکروفون یقه‌ای بسیار توصیه می‌شو

برای مطالعه بیشتر در مورد میکروفون یقه ای مقاله

راهنمایی خرید میکروفون یقه ای” را حتما بخوانید.

اینفوگرافیک خرید میکروفون یقه ای
اینفوگرافیک خرید میکروفون یقه ای
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.