چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

مقایسه لجر نانو x و نانو s

لجر نانو اس و لجر نانو ايكس دو نوع كيف پول سخت‌افزاری رایج در بازار هستند. هرکدام دارای مشخصات و ویژگی‌هایی در مقایسه با یکدیگر هستند و با استفاده از این دو کیف پول سخت‌ افزاری شما می‌توانید مبادلات و تراکنش‌های مالی را به راحتی انجام دهید و امنیت حساب‌های ارز دیجیتال شما حفظ خواهد شد. در این‌جا می‌خواهیم به مقایسه لجر نانو X و لجر نانو S بپردازیم، پس تا آخر با ما همراه باشید.

از مشخصات لجر نانو s، انتقال داده به کامپیوتر از طریق USB می‌باشد و کلید‌های خصوصی در این کیف پول در حافظه جدا نگهداری می‌شود و دسترسی به آن فقط با پین‌کد مخصوص امکان پذیر است. کیف پول لجر نانو اس باتری ندارد و انرژی آن با اتصال به موبایل و کامپیوتر تامین می‌شود. این کیف پول نتایج را بر روی صفحه نمایش با استفاده از کلید‌های فیزیکی نمایش می‌دهد.

درحالی‌که لجرنانو X، دارای دسترسی آسان‌تر به گوشی‌های هوشمند می‌باشد و قابلیت بکاپ‌گیری و استفاده از پین کد در آن وجود دارد؛ که از مزایای لجرنانو ایکس حساب می‌شود. همچنین کیف پول سخت‌افزاری لجرنانو ایکس کوچک و قابل حمل می‌باشد و جزییات تراکنش‌ها را به خوبی نمایش می‌دهد و نیاز به بروزرسانی برای مشاهده رمزارز جدیدتر دارد.

از آنجایی که کیفیت لجرنانو ایکس بیشتر از لجرنانو اس است، قیمت لجرنانو X بالاتر از لجرنانو S می‌باشد. برای خرید ledger nano x باید ۱۵۰ دلار و برای خرید ledger nano s باید حدود ۹۰ دلار پرداخت کنید که با توجه به کیفیت بیشتر لجر نانو ایکس این تفاوت قیمت منطقی است.

دیگر تفاوت لجر نانو ایکس و لجرنانو اس؛ مربوط به قابلیت همگام سازی با موبایل و کامپیوتر می‌باشد، به‌طوری‌که در لجرنانو ایکس قابلیت استفاده از موبایل و همگام‌سازی با موبایل نسبت به لجرنانو اس بیشتر است؛ درحالی‌که لجر نانو اس دارای قابلیت همگام سازی و انجام تراکنش با کامپیوتر مناسب‌تری نسبت به لجر نانو ایکس است و با اتصال به کامپیوتر بسیار بهتر کار می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو کیف پول مقاله،

لجر نانو ایکس بخرم یا لجر نانو اس” را مطالعه کنید.

لجر نانو ایکس دارای باتری ۱۰۰ میلی‌آمپری می‌باشد و به همین دلیل اندازه بزرگ‌تر و وزن بیشترین نسبت به لچر نانو اس دارد. همچنین لجر نانو ایکس صفحه نمایش بزرگ‌تری از لجر نانو اس دارد و با استفاده از آن می‌توان اطلاعات و تراکنش‌های بسیار بیشتری را جا‌به‌جا کرد؛ به همین دلیل استفاده از لجر نانو ایکس از نظر حجم و فضای ذخیره‌سازی می‌تواند بسیار به‌صرفه باشد.

از آن‌جایی که لجرنانو اس باتری ندارد، پس برعکس لجر نانو ایکس، نمی‌تواند با استفاده از بلوتوث به کامپیوتر متصل شود. اگر از لجرنانو ایکس به صورت مکرر استفاده کنید، باتری آن به مدت ۸ ساعت و اگر از آن استفاده نکنید، باتری آن به مدت ۳ ماه شارژ دارد. همچنین اگر باتری نداشته باشید، می‌توانید از کابل مورد نظر لجرنانو x برای اتصال آن به کامپیوتر یا موبایل استفاده کنید. لجرنانو x دارای پورت type c و لجرنانو s دارای پورت type b است و با استفاده از این پورت‌ها می‌توانید شارژ کیف پول سخت‌افزاری را انجام دهید. شما با توجه به نیاز و استفاده خود، می‌توانید از کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس یا لجر نانو ایکس استفاده کنید و امنیت رمزارزهای خود را تامین کنید.

اینفوگرافیک مقایسه لجرنانوایکس و لجر نانواس
اینفوگرافیک مقایسه لجرنانو x و لجر نانو s
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.