چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

اینفوگرافیک 4 برند برتر موس گیمینگ

موس گیمینگ یکی از انواع بسیار حرفه‌ای موس‌های کامپیوتر و ابزار بسیار مناسب و با کیفیت برای اجرای بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. در این مقاله می‌خواهیم ۴ برند معروف موس گیمینگ را معرفی کنیم تا بتوانید از این دستگاه برای اجرای بازی و کار با کامپیوتر به خوبی استفاده کنید. موس‌های گیمینگ ریزر، لاجیتک، تسکو و ایسوس از معروف‌ترین موس‌های گیمینگ می‌باشند.

موس گیمینگ تسکو یکی از برند های موس گیمینگ است که ارزان قیمت و دارای قیمت مناسب در حدود ۱۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است. این موس گیمینگ دارای مقاومت و ضربه‌پذیری بالا است و این باعث می‌شود جلوی بسیاری از آسیب‌ها به موس گیمینگ را بگیرد. انواع موس‌های گیمینگ تسکو، دارای حساسیت و dpi مناسبی است. با این وجود حساسیت و dpi این موس گیمینگ، نسبت به محصولات مشابه کمی پایین‌تر است. موس‌های مخصوص بازی تسکو برای اجرای بازی‌های کامپیوتری و کنترل مولتی مدیا بسیار مناسب می‌باشند و با داشتن حسگر نوری و اپتیکال، کیفیت بسیار بالایی دارند. به همین دلیل خرید موس مخصوص بازی تسکو برای شما یک گزینه بسیار مناسب خواهد بود.

از دیگر برند های موس گیمینگ، موس گیمینگ ریزر می‌باشد. قیمت موس گیمینگ ریزر در حدود ۱ تا ۷ میلیون تومان است و کیفیت بسیار بالای دارد. این موس dpi و حسگر بسیار قوی دارد و دقت موس‌های گیمینگ مخصوص ریزر، بسیار بالا و مناسب هستند. موس بازی ریزر، دارای قابلیت شخصی‌سازی و ارگونومی بسیار بالایی است و مطابق با نیاز و ویژگی‌های هر کاربر این قابلیت را دارد که تنظیم شود. کاربرد موس گیمینگ ریزر به قدری زیاد است که این موس برای دست چپ و راست به خوبی قابل تنظیم است و کلید‌های زیادی دارد. هر یک از این کلید‌های موس‌های گیمینگ ریزر برای شرایط و موقعیت‌های مختلف مناسب هستند و می‌توانید به خوبی آن را تنظیم کنید، با خرید موس گیمینگ ریزر از تمامی این امکانات به خوبی می‌توانید استفاده بکنید.

برای مطالعه بیشتر در مورد برترین موس های گیمینگ مقاله

معرفی 4 برند برتر برای خرید موس گیمینگ” را حتما بخوانید.

موس گیمینگ لاجیتک از دیگر انواع برند موس گیمینگ باکیفیت است. قیمت موس‌های گیمینگ لاجیتک از ۱ میلیون تا ۶ میلیون تومان متفاوت است و شما می‌توانید با حدود ۱ میلیون تومان موس بازی لاجیتک مناسب تهیه کنید. این موس گیمینگ امکان سفارشی‌کردن کلیدها متناسب با سبک بازی را فراهم می‌کند و می‌توانید کلید‌های این موس را مطابق با شرایط مختلف بازی تنظیم کنید. موس گیمینگ لاجیتک دارای dpi و دقت بسیار بالا می‌باشد و می‌توان گفت بهترین dpi را برای موس بازی دارد. هم‌چنین این موس بازی قابلیت تنظیم برای دست چپ و راست را دارد که کیفیت و امکانات اجرای بازی کامپیوتری را بسیار افزایش می‌دهد.

موس بازی لاجیتک تکنولوژی سنسور پیشرفته دارد و ردیابی را بسیار قوی‌ انجام می‌دهد. هم‌چنین این موس گیمینگ حسگر نوری با فن‌آوری بالا دارد و سرعت ردیابی بسیار قوی در خود دارد که جلوی بسیاری از اختلالات و کندی‌ها در اجرای بازی را می‌گیرد. موس مخصوص بازی لاجیتک، موس پد مخصوصی دارد که برای حرکت موس بسیار مناسب خواهد بود و کار با موس گیمینگ لاجیتک را بسیار راحت‌تر می‌کند.

از دیگر انواع موس مخصوص بازی، موس گیمینگ ایسوس می‌باشد. قیمت موس گیمینگ ایسوس از ۶۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون تومان متفاوت است. موس گیمینگ ایسوس دارای بهترین تنظیمات و سرعت برای اجرای بازی‌ها می‌باشد و از کندی بازی جلوگیری می‌کند. این موس گیمینگ، dpi و زرولوشن بالایی دارد که با دقت و وضوح بسیار بالایی بازی را اجرا می‌کند. در موس مخصوص بازی ایسوس، کلید‌های زیادی وجود دارد که برای موقعیت‌های مختلف بسیار مناسب هستند. هم‌چنین در موس گیمینگ ایسوس، قابلیت شارژ باتری داخلی با پایه مخصوص وجود دارد.

نشانگر LED موس گیمینگ ایسوس هنگام عوض شدن رزولوشن تغییر رنگ می‌دهد و تغییرات رزولوشن در این موس گیمینگ به خوبی مشخص می‌شود. هم‌چنین این موس گیمینگ دارای موس‌پد سازگار با انواع سنسور‌ها و موس‌های بازی می‌باشد و استفاده از موس پد آن برای کارکرد بهتر و دقیق‌تر موس مخصوص بازی ایسوس بسیار سفارش می‌شود. 

اینفوگرافیک برترین برند های موس گیمینگ
اینفوگرافیک برترین برند های موس گیمینگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.