چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

برترین برند های ریش تراش چه برندهایی است؟

از ریش تراش چه استفاده می‌شود؟

ریش تراش، وسیله‌ای برای اصلاح موی سر و صورت است که برای نظافت صورت و داشتن ظاهری زیباتر و آراسته‌تر بسیار مورد استفاده قرار می‌‎گیرد و به کمک ریش‌تراش می‌توانید ظاهری بسیار آراسته‌تر و صورتی بسیار زیبا‌تر داشته باشیم. ریش‌تراش یکی از مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین وسایل لوازم شخصی و آرایشی آقایان است که دارای تنوع بسیار زیادی در بازار است و برای خرید ریش تراش مناسب، باید دقت زیادی کرد تا برند خوب ریش تراش را بخریم و بتوانیم از ریش‌تراش به خوبی استفاده کنیم.

 ماشین ریش تراش برای اصلاح موی، کوتاه کردن ریش و فرم دادن به ریش‌های آقایان استفاده می‌شود و می‌توانیم در خانه بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه های شلوغ و صرف زمان زیاد، اصلاح ریش خود را انجام دهیم..

ماشین‌های ریش‌تراش بسیار متنوع هستند و هر ساله برندهای ریش تراش فیلیپس، براون و پاناسونیک نمونه های زیادی از ریش‌تراش را به بازار عرضه می‌کنند. ماشین‌های ریش‌تراش براساس نوع تیغه‌ی اصلاحشان به دو دسته‌ تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول ریش تراش‌های دوار نام دارند که دارای تیغه‌های دایره‌ای شکل هستند. ماشین ریش تراش دوار دارای دو تا سه تیغه‌ی دایره‌ای هستند که امکان یک اصلاح تمیز را فراهم می‌کنند. این نوع دستگاه در تمامی جهت‌ها صورت را اصلاح می‌کند و بسیار مفید هستند.

 دسته‌ی دوم ریش تراش‌ها براساس نوع تیغه‌ی آن‌ها، ریش تراش‌های نوسانی هستند. نوع تیغه‌ی این دستگاه به‌صورت یکپارچه و در چند ردیف است. این دستگاه به‌راحتی تمامی موهای کوتاه صورت را اصلاح می‌کند و معمولاً وزن سبک‌تری نسبت به ریش تراش‌های دوار دارد. یکی از نکات مهم دیگر در خرید ریش‌تراش، توجه به طراحی بدنه و زیبایی آن، منبع تغذیه، قابلیت شست‌وشو، قدرت و کیفیت دستگاه است. 

طراحی ماشین‌های ریش‌تراش باید براساس ارگونومی دست باشد تا آقایان بدون خستگی بتوانند موها و صورت خود را اصلاح کنند. همچنین برخی از دستگاه‌ها شارژی و دارای استند شارژ هستند و نیاز به اتصال به برق به‌طور مستقیم در هنگام استفاده ندارند، در حالی که برخی از آن‌ها با سیم به برق خانگی متصل می‌شوند و محدودیت حرکت دارند، به همین جهت به منبع تغذیه دستگاه‌های ریش‌تراش نیز باید هنگام خرید توجه کرد. 

از نکات دیگری که هنگام خرید ریش‌تراش باید بسیار به آن توجه کرد، ضدآب بودن این دستگاه هاست زیرا ممکن است گاهی بخواهید موهای خود را زیر آب حمام و هنگام شست‌وشو اصلاح کنید که در این صورت باید حتما ریش تراش ضد آب تهیه کنید تا دستگاهتان دچار مشکل زنگ زدگی و خرابی نشود. هم‌چنین باید به ضد زنگ تیغه‌های ماشین اصلاح نیز توجه کرد تا آسیبی به پوست و موهای شما نرسد.

 علاوه بر آن، برخی تیغه‌های ماشین اصلاح خود تیزشونده هستند که این کار شما را هنگام اصلاح بسیار راحت‌تر خواهد کرد. برخی ماشین‌های ریش تراش با نام تریمر شناخته می‌شوند که برای اصلاح موی گردن و پشت گوش کاربرد زیادی دارد و برخی انواع ریش‌تراش، ماشین اصلاح فویلی نام دارند. این نوع ریش‌تراش مجهز به شانه‌هایی است که ابتدا مو را بالا می‌کشد و سپس اصلاح را انجام می‌دهند. به همین دلیل، شانه‌های دستگاه کمترین تماس را با پوست شما دارند و می‌توانید از ماشین ریش‌تراش به روش‌های مختلفی استفاده کنید.

ماشین‌های ریش‌تراش چه قیمتی دارند؟

قیمت ماشین ریش‌تراش در بازار بسیار متفاوت است و در شرایط کنونی از ۸۰۰ هزار تومان تا ۲۴ میلیون تومان فرق می‌کند و اگر بخواهید ریش‌تراش با کیفیت بسیار عالی و مناسب تهیه کنید باید در حدود ۲۰ میلیون هزینه کنید که در این صورت می‌توانید یک ریش‌تراش بسیار عالی با کیفیت بسیار مناسب داشته باشید و به بهترین و زیباترین شکل ریش‌های خود را اصلاح کنید و مدل بدهید. البته می‌توانید ریش‌‌تراش‌‌های بسیار ارزان‌تر و ساده‌تری هم با توجه به شرایط و وضعیت اقتصادی خود تهیه و به‌راحتی ریش‌های خود را اصلاح و مرتب کنید. به طور میانگین ریش‌تراش‌های مناسب موجود در بازار قیمتی در حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان دارند که دارای کیفیت‌های مناسبی با توجه به قیمتشان می‌باشند.

برند های ریش تراش چیست؟

ریش‌تراش دارای برندهای بسیار زیادی است که از جمله برند ‌های معروف ریش تراش می‌توان به ریش‌تراش فیلیپس اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار مناسبی می‌باشد.این ماشین ریش‌تراش به دلیل کیفیت و امکانات زیاد آن، دارای قیمت بسیار زیادی است و از ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۵ میلیون تومان در بازار قیمت دارد که این به دلیل کیفیت و قدرت بسیار بالای این دستگاه است و اگرچه باید هزینه زیادی برای خرید ریش تراش فیلیپس صرف کنید، اما می‌توانید بهترین استفاده را از این ریش‌تراش داشته باشید و به بهترین شکل صورت خود را اصلاح کنید. از انوع ریش‌تراش فیلیپس می‌توان به مدل‌های  Philips sp ، RQ ، Y serires، HC، MG و… اشاره کرد که دارای قیمت‌ها و کیفیت‌های بسیار مناسب می‌باشند.

یکی دیگر از برند های ریش تراش که بسیار مورد استفاده آقایان قرار می‌گیرد، ریش‌تراش موزر است که از قدیمی‌ترین برند‌های آلمانی موجود در بازار می‌باشد. 

این ماشین ریش‌تراش به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین و محبوب‌ترین ریش‌تراش‌ها می‌باشد و همیشه از مناسب‌ترین ریش‌تراش‌ها به شمار می آید. این دستگاه دارای قدمت بسیار زیادی می‌باشد به همین دلیل یکی از گزینه‌های مناسب مورد نظر شما حتما می‌تواند این ریش‌تراش باشد.

ماشین‌های ریش‌تراش موزر دارای قیمتی در حدود ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان در بازار می‌باشد و دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برای استفاده می‌باشند. حتما تاکنون بسیار زیاد دیده‌اید که بسیاری از آرایشگاه‌ها از این ریش‌تراش برای اصلاح موی سر و صورت مشتریان خود استفاده می‌کنند که به دلیل همان کیفیت و کارآیی بسیار بالای این دستگاه‌ها هست و خرید آن بسیار به شما توصیه می‌شود.

ریش‌تراش پاناسونیک، از دیگر برند‌های ریش تراش موجود در بازار می‌باشد که در بهترین کیفیت صورت شما را اصلاح می‌کند. این نوع ریش‌تراش دارای تیغه‌های فویلی زیادی است که موهای بلند و کوتاه را به راحتی می‌گیرد و از ته کوتاه می‌کند. پوشش تیغه‌های این دستگاه از استیل ضدزنگ و ضدحساسیت ساخته شده‌اند. 

این دستگاه دارای قابلیت ضدآب است که امکان استفاده از آن را در هنگام شست‌وشو به شما می‌دهد. ریش‌تراش پاناسونیک دارای امکان شارژ با سرعت زیاد است و باتری قوی برای شارژ دارد که از تخلیه زود هنگام باتری جلوگیری می‌کند. هم‌چنین این دستگاه دارای دکمه‌های خاموش و روشن است که از روشن‌کردن ناخواسته دستگاه در هنگام حمل و نقل جلوگیری می‌کند. 

از برند های معروف ریش تراش پاناسونیک می‌توان به مدل ES LF و ER SB  ES LV و ES GA  و ER GB و… اشاره کرد. این نوع ماشین ریش‌تراش دارای قیمتی در حدود ۱ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان می‌باشد که با توجه به کیفیت بالای آن‌ها می‌تواند بسیار به صرفه و مناسب باشد.

ریش تراش وال از دیگر ماشین های اصلاح و مرتب کردن موی صورت می‌باشد که می‌تواند گزینه خوبی برای استفاده شما باشد. تیغه‌های تیز و مقاوم این دستگاه بسیار مناسب می‌باشد و می‌توانید در اندازه‌های مختلف موی سر را کوتاه کنید که این اندازه‌ها بر روی شانه‌های مختلف درج شده است.

 این دستگاه دارای لوازم جانبی زیاد با امکان برش در طول‌های مختلف و هم‌چنین طراحی ارگونومیک بسیار مناسب می‌باشد که استفاده از این دستگاه را بسیار راحت‌تر می‌کند. ماشین ریش تراش وال نیز دارای قیمتی در حدود ۸۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان دارد که با توجه به کیفیت مناسب و بالای آن خرید آن برایتان به صرفه خواهد بود.

از دیگر انواع دستگاه‌های ریش تراش می‌توان به ریش‌‌تراش جیمی و ریش‌تراش کیمی اشاره کرد که دارای قیمت بسیار ارزان‌تری در مقایسه با سایر مدل‌های موجود در بازار می‌باشند. به طوری که حداکثر قیمت این ماشین‌های ریش‌تراش حدود ۳ میلیون تومان باشد. به همین دلیل در این وضعیت اقتصادی خرید این دستگاه می‌تواند بسیار برای شما به صرفه باشد و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

 همچنین این نوع ماشین‌های ریش‌تراش دارای اندازه کم‌تری نسبت به سایر دستگاه‌ها می‌باشند که می‌تواند استفاده از این دستگاه را راحت‌تر کند. با وجود قیمت و اندازه کم‌تر این نوع ماشین‌های اصلاح دارای کیفیت و کارکرد مناسبی برای اصلاح صورت شما می‌باشند.

از دیگر انواع دستگاه‌های ریش‌تراش می‌توان به ریش‌ تراش جیمی و ریش تراش کیمی اشاره کرد که دارای قیمت بسیار ارزان‌تری در مقایسه با سایر مدل‌های موجود در بازار می‌باشند. 

به طوری که حداکثر قیمت این ماشین‌های ریش‌تراش حدود ۳ میلیون تومان می‌باشد. به همین دلیل در این وضعیت اقتصادی خرید این دستگاه می‌تواند بسیار برای شما به صرفه باشد و با استفاده از آنم در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

 همچنین این نوع ماشین‌های ریش‌تراش دارای اندازه کم‌تری نسبت به سایر دستگاه‌ها می‌باشند که می‌تواند استفاده از این دستگاه را راحت‌تر کند. با وجود قیمت و اندازه کم‌تر این نوع ماشین‌های اصلاح دارای کیفیت و کارکرد مناسبی برای اصلاح صورت شما می‌باشند.

ریش تراش شیائومی یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین دستگاه‌های اصلاح موجود در بازار می‌باشد که دارای کیفیت مناسبی برای اصلاح صورت می‌باشد. این دستگاه دارای امکان برش چرخشی است که موهای صورت شما را به طور کامل اصلاح و مرتب می‌کند. هم‌چنین بیشتر انواع این ریش‌تراش، دارای خاصیت ضد آب و ضد زنگ می‌باشد و به همین دلیل می‌توان در هنگام شست‌وشو و حمام از آن استفاده کرد.

 امکان شارژ این دستگاه به سرعت وجود دارد و مدت زیادی برق در باتری آن باقی می‌ماند به همین دلیل می‌توان در مدت طولانی از ریش‌تراش شیائومی استفاده کرد. با توجه به امکانات و کیفیت بسیار بالای این دستگاه اصلاح، انتخاب و خرید آن بسیار مناسب خواهد بود.

 

ریش تراش براون، از بهترین و باکیفیت‌ترین ماشین‌های اصلاح در بازار می‌باشد.  به طوری که بیشترین میزان اصلاح و نرم‌ترین تراش در صورت شما به کمک این دستگاه انجام می‌شود. این نوع ریش‌تراش دارای سروصدای کم‌تری است که سبب آرامش بیشتری در هنگام اصلاح ریش‌های شما می‌شود. البته قیمت این دستگاه‌ها بالاست و برای خرید ریش تراش براون با کیفیت باید در حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان هزینه کنید که با توجه به کیفیت بسیار بالای این دستگاه های اصلاح منطقی است.

ریش تراش پرومکس از دیگر انواع ماشین‌های اصلاح موجود در بازار می‌باشد که دارای کیفیت بالا و قدرت زیادی در اصلاح موی صورت می‌باشند. این دستگاه‌ دارای استیل ضد زنگ است و موهای صورت را می‌توانند از نزدیک‌ترین نقطه به پوست قطع کنند و صورت را به طور کامل اصلاح می‌کنند.

 بیشتر انواع ریش تراش پرومکس دارای قابلیت نگه داشتن شارژر در باتری در زمان طولانی است و شارژ آن دیر تمام می‌شود. این ریش‌تراش دارای خط‌زن جدای دوطرفه، صفحه نمایش دیجیتال، طراحی ارگونومیک مناسب و… است.

هم‌چنین قیمت این دستگاه‌ها در حدود ۱ میلیون تومان می‌باشد که با توجه به قیمت‌های فعلی بازار، خرید و استفاده از آن بسیار مناسب خواهد بود.

 حال با انواع ریش تراش به خوبی آشنا شدید و می‌دانید که استفاده از انواع ریش‌تراش می‌تواند کمک بسیار زیادی به اصلاح مو و صورت شما بکند.  هنگام خرید ریش تراش باید به کیفیت و کارکرد این دستگاه‌ها بسیار توجه‌کنید تا انتخاب و خرید موفقی از دستگاه اصلاح صورت داشته باشید.

 چیتاپلاس انواع دستگاه‌های ریش‌تراش را با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از این فروشگاه سفارش دهید و فروشگاه چیتاپلاس دستگاه ریش‌تراشی را که می‌خواهید در زودترین زمان ممکن در اختیارتان خواهد گذاشت. برای خرید ریش‌تراش می‌توانید همین الان بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به فروشگاه چیتاپلاس وارد شوید و ریش‌تراش مورد علاقه تان را سفارش دهید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.