چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

بهترین ساعت هوشمند 2021

بهترین ساعت های هوشمند 2021 به شما این امکان را می‌دهند که یک تماس یا پیامک را بر روی مچ دستان به خوبی دریافت کنید. آن‌ها همه‌چیز را در یک قسمت قرارداده‌اند: یک ردیاب تناسب اندام برای سلامت بیشتر، یک کیف پول دیجیتالی. در برخی موارد ساعت هوشمند می‌تواند به عنوان یک تلفن عمل کند، حتی اگر تلفن شما در هیچ مکانی در نزدیکی شما نباشد.

ساعت‌های هوشمند از ردیابی تناسب اندام فراتر رفته‌اند. هم‌اکنون ویژگی‌های سلامتی بسیار زیادی دارند که می‌تواند زندگی شما را نجات دهد. آن‌ها می‌توانند هشدارهای ضربان زیاد قلب شما را تشخیص بدهند و شما را به طور خودکار به خدمات اورژانس در هنگام زمین خوردن متصل کنند. EGC و SPO2 (خواندن اکسیژن خون) از مزایای مدل‌های مشخصی نیز می‌باشند. EGC علامت‌های فیبریلاسیون دهلیزی را تشخیص می‌دهد. در حالی که SPO2 یک شاخص مناسب برای سلامت تنفسی می‌باشد.

اما بهترین ساعت‌ های هوشمند همه این کارها را بسیار بهتر از دیگر مدل‌ها انجام می‌دهند. برخی تعداد زیادی برنامه دارند؛ که شما می‌توانید دانلود کنید، برخی دارای باتری‌هایی می‌باشند که شارژ آن‌ها به سختی به مدت یک روز دوام می‌آورد، در حالی که ذخیره باتری برخی ساعت‌ های هوشمند نزدیک به یک هفته است. دقت داشته باشید که بهترین ساعت‌های هوشمند می‌توانند از بندها تا چهره ظاهری‌شان سفارش داده شوند، تا به خوبی مناسب شخصیت شما باشند.

در ادامه به معرفی بهترین ساعت هوشمند 2021 می‌پردازیم.

بهترین ساعت هوشمند 2021

پس از بررسی ده تا از بهترین مچ بند های هوشمند می‌توان فهمید که بهترین مدل موجود در بازار، اپل واچ سری ۶ می‌باشد. مچ بند هوشمندی که دارای بهترین صفحه نمایش است و در بر گیرنده ویژگی‌های اپل واچ سری ۵ نیز می‌باشد. تمام ویژگی‌های پیشرفته سلامتی که درباره اپل واچ سری ۴ به آن علاقه داریم، به همراه ویژگی spo2 و شارژ سریع‌تر، در این ساعت هوشمند اپل وجود دارد.

اپل واچ سری ۳ نیر دارای ارزش بسیار مناسبی می‌باشد، اگرچه اپل واچ سری SE گزینه جدیدی است که ارزش بررسی دارد. اپل واچ سری SE ورژن باریک‌تر از اپل واچ سری ۶ به حساب می‌آید اما همچنان دارای امکانات قطب‌نما و تشخیص سقوط و GPS است. اگرچه ممکن است بخواهید برای به بازار آمدن سری 7 اپل واچ صبر کنید.

بهترین ساعت هوشمند fibit، مدل fibit sense نام دارد. این مچ بند هوشمند، نما و جذابیت بسیار بیشتری به شما می‌دهد، بسیار بیشتر از آن‌ چیزی که انتظار دارید.

Samsung’s Galaxy Watch 3 یکی از مدعیان باارزش اپل واچ است. این مچ بند بهترین ساعت هوشمند برای کاربران اندروید است. این ساعت هوشمند سامسونگ دارای قاب گردان و یک نمایشگر بزرگ‌تر، با حاشیه‌های نازک‌تر است. این مچ بند هوشمند دارای برخی ویژگی‌های نجات دهنده مانند: FDA و ردیابی ECG و ردیابی سفر می‌باشد. همه در یک پوسته شیک پیچیده شده‌اند. بااین حال جانشین آن گلکسی واچ 4 به تازگی معرفی شد. آخرین ساعت هوشمند دارای قیمت ۲۴۹ دلار می‌باشد و دارای طراحی جدید، نرم‌افزار wear os و تجزیه و تحلیل ترکیب بدنه می‌باشد.

بهترین ساعت هوشمند
انواع ساعت هوشمند

بیشتر بخوانید،

انواع ساعت اپل واچ

بهترین ساعت های هوشمندی که می‌توانید امروز بخرید.

 ۱- اپل واچ سری ۶

اپل واچ سری ۶ هم‌اکنون بهترین اپل واچ موجود در بازار است. این مچ بند هوشمند دارای تمام ویژگی‌های اپل واچ سری ۵ از نمایش همیشه روی صفحه تا ویژگی‌های سلامتی بدن می‌باشد. این ساعت دارای نمایش بسیار واضح‌تر و خواننده اکسیژن اضافه شده خون (spo2) است. اپل واچ سری ۶ برای نخستین بار به صورت رنگی وارد بازار شد و دارای رنگ‌های قرمز و آبی چشم‌نوازی بود. به این دلایل، اپل واچ سری ۶ یکی از چند ساعت هوشمند در لیستی می‌باشد که در مجله تامزگاید ۲۰۲۱ برای سلامتی و تناسب اندام درباره آن نوشته شده است.

ما دوست داشتیم ساعت هوشمندی را ببینیم که عمر باتری ۱۸ ساعته آن، افزایش پیدا کرده است. سری ۶ دارای شارژ سریع‌تری می‌باشد. شما می‌توانید تنها در ۹۰ دقیقه شارژ آن را انجام دهید و به دستتان ببندید. هم‌اکنون اپل واچ سری ۶، تمام بهترین برنامه‌های اپل واچ و ردیابی خواب را دارد که به همین دلیل مورد تحسین بسیاری از افراد است.

نرم‌افزار سال گذشته‌ای که بروز رسانی شد صفحه ساعت جدید، معیارهای اندازه‌گیری، یک تایمر دست شستن خودکار و هم‌چنین پشتیبانی از Apple Fitness Plus  اضافه شد. با امکانات جدید watchos8 که به تازگی آشکار شده است، انتظار می‌رود ویژگی‌های بیشتری از اپل واچ تا پایان امسال اضافه شود.

ساعت هوشمند اپل
ساعت هوشمند اپل واچ سری 6

۲- ساعت هوشمند سامسونگ مدل، Samsung Galaxy Watch 3

این ساعت بهترین ساعت هوشمند 2021 برای کاربران اندروید است. این ساعت دارای طراحی نازک‌تری نسبت به سری اصلی می‌باشد. همچنین دارای قاب چرخشی در پشت آن است. این مچ بند دارای ویژگی‌های FDA و ECG‌ است. با این وجود عمر باتری کوتاه‌تری نسبت به نسخه اصلی دارد.

Samsung Galaxy Watch 3 یکی از بهترین مچ بندهای هوشمند؛ شیک و زیبا با عملکرد بسیار عالی است. این ساعت در دو سایز ۴۱ و ۴۵ میلی‌متر وجود دارد. این محصول به شما این امکان را می‌دهد که گوشی هوشمند خود را در خانه بگذارید و تنها با ساعت خود، کار کنید.

Samsung Galaxy Watch 3 دارای قاب چرخانی است که نمایش را بسیار زیبا‌تر می‌کند. این ساعت هوشمند سامسونگ به شما این امکان را می‌دهد که صفحه نمایش خود را با سلیقه خود شخصی سازی کنید.

هر چند که این ساعت هوشمند گلکسی دارای ۲ روز عمر باتری کمتر در مقایسه با مدل اصلی می‌باشد، اما دارای فضای ذخیره سازی بیشتر؛ آهنگ، امکان ردیابی سفر و ابزارهای FDA و ECG می‌باشد. مانند اولین گلکسی واچ، بزرگترین مشکل Galaxy Watch 3 این است که فروشگاه برنامه سامسونگ در مقایسه با اپل محدود است، اما Tizen خوب است.

 
ساعت هوشمند سامسونگ
ساعت هوشمند 2021 سامسونگ، گلکسی واچ 3

۳- ساعت هوشمند Fitbit Sense

این مچ بند هوشمند جذابیت زیادی و عمر باتری طولانی دارد. همچنین ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام بسیار زیادی دارد. ساعت هوشمند Fitbit Sense دارای ابزار سلامت پیشرفته و ویژگی‌های سلامتی بسیار زیادی می‌باشد. این ساعت نه تنها قابلیت حسگر ECG و خواندن اکسیژن خون را دارد، بلکه این قابلیت را دارد که فعالیت‌های الکترودرمال و دمای پوست را اندازه گیری کند.

حسگرهای این ساعت هوشمند فیتبیت سنس، دارای هر دو سیستم عامل ios و android است. این ساعت هوشمند دارای ابزار GPS، فروشگاه برنامه بومی، الکسا و… می‌باشد. دستگاه fibit مانند حسگر fibit  کمک بسیار زیادی به سلامت انسان می‌کند.

 

ساعت هوشمند fitbit sense
ساعت هوشمند fitbit sense

۴- Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 دارای سرعت زیادی در میان مچ بندهای هوشمند است. این مچ بند هوشمند سامسونگ با هر دو سیستم عامل تلفن‌های هوشمند ios و android کار می‌کند. همچنین دارای امکانات: GPS، یک نظارت‌گر قلب و LTE می‌باشد. این ساعت می‌تواند به طور خودکار فعالیت‌ها و خواب شما را ردیابی بکند.

این مچ‌بند در دو مدل ۴۰ و ۴۴ میلی‌متر در بازار وجود دارد. این ساعت از سیستم عامل tizen سامسونگ استفاده می‌کند و دارای ویژگی‌های بسیار مفیدی مانند: پرداخت سامسونگ، پخش آهنگ از طریق spotify و ابزار سلامت قلب می‌باشد. در این ساعت هوشمند برند سامسونگ ویژگی‌های ECG و FDA نیز وجود دارد. مهم‌ترین دلیل برای مفید بودن این ساعت سامسونگ برای کاربران اندروید، عمر باتری بسیار عالی آن می‌باشد.

ساعت هوشمند سامسونگ
ساعت هوشمند 2021 galaxy watch active 2

۵- مچ بند هوشمند اپل، سری SE

اپل واچ سری SE ترکیبی از اپل واچ سری ۵ و اپل واچ سری ۳ می‌باشد. این مچ بند هوشمند اپل ۲۷۹ دلاری، همه ویژگی‌های اپل واچ سری ۶ را ندارد؛ اما دارای سرعت زیاد و ویژگی‌های امنیتی بسیار مناسب می‌باشد. این ساعت دارای ابزار LTE می‌باشد و به همین دلیل می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی باشد که علاقه به استفاده از ابزار family setup دارند.

هنگامی که می‌خواهید بین اپل واچ سری ۶ و اپل واچ سری SE انتخاب کنید، اگر می‌خواهید ۱۲۰ دلار بیشتر برای یک نمایشگر روشن‌تر و واضح‌تر با ابزار همیشه روشن، مانیتور ECG و SPO2 هزینه کنید، استفاده از اپل واچ SE برای شما بسیار مناسب تر خواهد بود.

مچ بند هوشمند اپل
ساعت هوشمند اپل واچ سری se
اینفوگرافی بهترین ساعت هوشمند ۲۰۲۱
اینفوگرافی بهترین ساعت هوشمند ۲۰۲۱

۶- مچ بند Fitbit Versa 3

این ساعت هوشمند فیتبیت قیمت زیر ۲۵۰ دلار و عمر باتری طولانی، برنامه‌های آموزشی سفارشی و تحلیل‌گر مناسب خواب دارد. این ساعت در قیمت میان‌ رده بسیار عالی‌ برای ردیابی خواب است و نسخه بعد از Fitbit Versa 2 است. این ساعت دارای ابزار GPS نیز می‌باشد. همچنین وقتی تلفن خود را در خانه جا می‌گذارید، این مچ بند هوشمند می‌تواند مکان شما را از بیرون ردیابی کند. این ساعت دارای نمایشگر بزرگ‌تری نیز می‌باشد.

این ساعت همچنین دارای ویژگی انگیزشی بسیار بیشتری است و امکان دقایق فعال منطقه دارد.  ویژگی دقایق فعال منطقه زمان‌هایی را بیان می‌کند که شما برای سوزاندن چربی، تمرینات هوازی و به اوج رسیدن ضربان قلب در ورزش،  صرف می‌کنید. هدف شما این است که ۱۵۰ دقیقه فعال منطقه را در هر هفته به دست بیاورید. همان توصیه‌ای که who  و AHA به شما می‌کنند.

ساعت هوشمند فیتبیت
ساعت هوشمند fitbit versa 3

۷- اپل واچ سری ۳

این ساعت هوشمند اپل از ۱۹۹ دلار شروع می‌شود و دارای ابزار ردیابی بسیار قوی، پخش کننده موزیک قوی و… می‌باشد. اپل واچ سری ۳، دارای ابزار ساعت هوشمند مقرون به صرفه‌تری نسبت به اپل واچ سری ۶ و اپل واچ سری SE برای کاربران آیفون می‌باشد. اندازه ابزارها کوچک‌تر است و حاشیه‌ها ضخیم‌تر هستند. شما دیگر دسترسی به ECG و SPO2 ندارید، اما همچنان به دلیل قیمت، انتخاب بسیار مناسبی برای شما است.

وقتی که شما اپل واچ سری ۶، اپل واچ سری ۳ و اپل واچ سری SE را مقایسه می‌کنید، متوجه می‌شوید که برای قیمت پایین‌تر ورژن‌های قدیمی‌تر، بیش از حد چیزی را قربانی نمی‌کنید. شما با استفاده از این ساعت امکانات یک مانیتور ضربان قلب، GPS، فضای ذخیره موزیک به صورت آفلاین و… را خواهید داشت.

این مچ بند هوشمند اپل دارای خاصیت ضد آب می‌باشد و همان ویژگی‌های نرم‌افزاری را دارد که در اپل واچ سری ۶ نیز دیده شده است. شما با بررسی بیشتر   Fitbit Versa 3 vs. Apple Watch 3 خواهید فهمید که استفاده از ساعت اپل فواید بسیار زیادی دارد.

ساعت هوشمند اپل‌ واچ 3
ساعت هوشمند اپل واچ 3

۸- ساعت Garmin Vivoactive 4

این ساعت در دو سایز در بازار وجود دارد و دارای دو دکمه جهت‌یابی می‌باشد و تناسب بهتری برای بیشتر افراد دارد. همچنین فضای ذخیره سازی مناسبی برای موسیقی دارد.

این ساعت هوشمند گارمین برای تناسب اندام بسیار عالی است و امکانات بیشتری نسبت به دیگر انواع ساعت vivoactive دارد. هم‌چنین دارای دو سایز ۴۰ و ۴۵ میلی‌متر است تا تناسب اندام بهتری برای بیشتر مردم بدهد. همچنین دارای دو پرداخت گارمین و فضای ذخیره سازی موسیقی بیرون از جعبه است.

این مچ بند دارای صفحه نمایش متحرک یوگا و پیلیتس می‌باشد تا ژست و ظاهر شما بهبود پیدا کند. این ساعت حسگری دارد که سطح اکسیژن خون شما را اندازه می‌گیرد و به شما جزییات خواب را دقیق بیان می‌کند. این محصول دارای باتری بسیار قوی است که شارژ انرژی برق را به مدت ۷ روز نگه می‌دارد. به همین دلیل این ساعت مورد علاقه بسیاری از علاقه‌مندان به تناسب اندام است.

ساعت هوشمند garmin vivoactive
ساعت هوشمند garmin vivoactive 4

۹- مچ بند هوشمند Amazfit Bip

مچ بند هوشمند Amazfit Bip محصول بر اساس GPS ساخته شده است و استفاده از آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است. این ساعت بسیار متناسب برای اندام و مناسب ردیابی است. ساعت هوشمند Amazfit Bip کمتر از ۸۰ دلار قیمت دارد، همچنین با ios و اندورید، GPS و ابراز اندازه‌گیری ضربان قلب کار می‌کند.

ترکیب رنگ‌های زیبای این ساعت هوشمند برای چشم‌ها بسیار جذاب است و باتری قوی دارد. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که باتری این ساعت به مدت ۴۵ روز به صورت نرمال کار کند، از این ساعت به مدت دو هفته استفاده شده است قبل از این که شارژ آن به زیر ۵۰ درصد برسد.

بقیه کارکرد‌های این ساعت هوشمند محدود است: شما می‌توانید تنها از پنج نمای صفحه ساعت متفاوت استفاده کنید، و می‌توانید فقط مشاهده کنید، و به اعلاناتی که از خود ساعت می‌آید، پاسخگو نباشید، اما اگر در بازار ساعت هوشمندی پیدا کردید که کمتر از ۱۰۰ دلار قیمت داشت، برای انتخاب بسیار مناسب خواهد بود.

ساعت هوشمند Amazfit bip
ساعت هوشمند 2021 amazfit bip

۱۰-  Fossil Gen 5 LTE

اگرچه ساعت‌های os بهتر از بسیاری از بهترین ساعت‌ های هوشمند اپل و سامسونگ نمی‌باشند. اما اگر اصرار به استفاده از ابزار OS دارید، این ساعت برای خرید و استفاده بسیار مناسب است. این محصول دارای سبک و طراحی بسیار عالی می‌باشد. Fossil’s Gen 5 بسیاری از تاخیرات عملکردی را از بین می‌برد که در ساعت های os قبلی می‌دیدیم. ویژگی‌هایی مانند وجود رم ۱ گیگابایت و حالت‌های قابل تنظیم باتری، همچنان این مچ بند را بسیار ارزشمند می‌کند.

این ساعت به عنوان یکی از بهترین ساعت‌ های هوشمند os شناخته می‌شود. با این وجود دارای معایب و ضعف‌هایی نیز هست. این ساعت دارای سلامت قلب و تناسب اندام نیست برخلاف برخی دیگر از انواع مچ بند هوشمند که در بالا معرفی کردیم. همچنین این ساعت امکان ذخیره موسیقی به صورت آفلاین را ندارد.

 

مچ بند هوشمند fossil gen 5
مچ بند هوشمند fossil gen 5

کدام ساعت هوشمند را باید انتخاب کنم؟

وقتی که به بررسی بهترین ساعت هوشمند 2021 می‌پردازید، متوجه خواهید شد که به گوشی هوشمندی که دارید محدود هستید و انتخاب هایتان باید متناس با گوشی هوشمندتان باشد. به عنوان مثال اگر یک ساعت هوشمند اپل می‌خواهید، شما نیاز به داشتن آیفون هستید. از آنجایی که استفاده از os نیاز به هر دو اندروید و آیفون دارد، شما عملکرد بسیار ضعیف‌تری خواهید داشت، وقتی که به یک دستگاه اندروید متصل نشده‌اید.

ساعت هوشمند سامسونگ دارای بیشترین عملکرد است. اما دارندگان تلفن‌های اندروید پاسخگویی بیشتری به اعلانات دریافت خواهند کرد و دارای این امکان می‌باشند که تماس‌های تلفنی بیشتری دریافت کنند.

پس از آن، هنگام انتخاب یک مچ بند هوشمند، شما می‌توانید ساعتی را بردارید که مناسب مچ دست شما باشد. افراد با مچ دست کوچک‌تر ممکن است ساعت‌های هوشمندی را پیدا بکنند که برای مچ دست بسیار بزرگ و حجیم باشد.

سپس شما می‌خواهید ساعت هوشمندی پیدا کنید که متناسب با سبک و دست شما باشد. اگرچه اپل واچ محدود به یک شکل است، شما می‌توانید آن را در سطح‌های مختلف بخرید. ساعت‌ های هوشمند سامسونگ کمی انتخاب‌های بیشتری را پیشنهاد می‌دهند، در حالی که ساعت‌های os، با تعداد بسیار زیادی شرکت مانندfossil، skagen، kate spade و… ساخته شده اند و به همین دلیل امکانات و ابزار بسیار بیشتری برای ارائه به شما دارند.

اگر به بازارهای ارز دیجیتال علاقه دارید مقاله،

بهترین کیف پول های سخت افزاری در سال 2021 را از دست ندهید.

اینفوگرافی بهترین ساعت هوشمند ۲۰۲۱
اینفوگرافی بهترین ساعت هوشمند ۲۰۲۱

خلاصه…

ساعت هوشمند نوعی ساعت است که به شما این امکان را می‌دهد تماس یا پیامک تلفن همراه خود را بر روی مچ دستتان به راحتی دریافت کنید. ساعت هوشمند به مانند یک تلفن به شما کمک می‌کند و ابزاری برای سلامت بیشتر شما است. به عبارتی به عنوان یک کیف پول دیجیتالی عمل می‌کند. ساعت هوشمند به سلامت قلب و سلامت تنفس شما کمک زیادی می‌کند و در مواقع خطر به شما هشدار می‌دهد. شما می‌توانید بهترین ساعت هوشمند را با توجه به نیاز و ویژگی‌های شخصی خود سفارش دهید.

بهترین ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ است. این ساعت هوشمند دارای صفحه نمایش بسیار عالی است و تمام ویژگی‌های ساعت هوشمند قبلی را دارد. از دیگر انواع ساعت هوشمند مناسب، اپل واچ سری ۳ و اپل واچ سری SE است که دارای امکانات قطب نما و تشخیص سقوط و GPS است. بهترین ساعت هوشمند fibit نیز در حال حاضر fibit sense نام دارد. Samsung’s Galaxy Watch 3 از بهترین انواع ساعت هوشمند برای کاربران اندروید است و دارای ویژگی‌های زیادی برای سلامتی است.

در ادامه برخی انواع ساعت هوشمند را معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین ساعت هوشمند را انتخاب کنید.

۱-اپل واچ سری ۶: این ساعت هوشمند دارای امکانات زیادی مانند نمایش بسیار واضح و خواننده اکسیژن اضافه شده خون است. شارژ این ساعت هوشمند تنها در ۹۰ دقیقه شارژ می‌شود و دارای امکانات ردیابی خوابی و برنامه‌های بسیار مناسبی است.

۲-Samsung Galaxy Watch 3:این ساعت هوشمند از بهترین انواع ساعت هوشمند است. ساعت دارای قاب چرخشی گردان در پشت آن است و بسیار شیک و زیبا است. این ساعت هوشمند دارای فضای ذخیره سازی زیاد، امکان پخش آهنگ، امکان ردیابی سفر و ابزارهای سلامتی است.

۳- Fitbit Sense: این ساعت هوشمند دارای ابزارهای پیشرفته برای سلامتی بدن است. این ساعت قابلیت خواندن اکسیژن خون را دارد و می‌تواند دمای پوست و فعالیت‌های الکترودرمال را اندازه گیری کند.

۴-Samsung Galaxy Watch Active 2: این ساعت هوشمند با دو سیستم عامل اندروید و ios کار می‌کند. دارای امکانات GPS، نظارت گر قلب و LTEاست. هم‌چنین به طور خودکار فعالیت‌ها و خواب را ردیابی می‌کند.

۵-ساعت هوشمند اپل واچ سری SE:این ساعت هوشمند همه ویژگی‌های اپل واچ سری ۶ را دارد اما دارای سرعت بیشتر و ویژگی‌های امنیتی بسیار زیاد است. هم‌چنین دارای نمایشگر روشن‌تر و ابزار LTEاست.

۶-Fitbit Versa 3: این ساعت هوشمند دارای عمر باتری طولانی، برنامه های آموزشی سفارشی و تحلیل گر مناسب خواب است. این ساعت دارای ابزار GPS است و صفحه نمایش بزرگ‌تری دارد و کمک زیادی به تمرینات ورزشی شما خواهد کرد.

۷-اپل واچ سری ۳: این ساعت هوشمند دارای اندازه ابزارهای کوچک‌تری است و حاشیه‌های ضخیم‌تری دارد. این ساعت دارای امکانات مانیتور ضربان قلب، GPS، فضای ذخیره موزیک به صورت آفلاین، خاصیت ضد آب و … است.

۸-Garmin Vivoactive 4: این ساعت هوشمند دو دکمه برای جهت‌یابی دارد و دارای فضای ذخیره سازی مناسب برای موسیقی است. این ساعت هوشمند برای تناسب اندام بسیار مناسب است و صفحه نمایش متحرک یوگا دارد. هم‌چنین این ساعت سطح اکسیژن خون شما را اندازه می‌گیرد و به شما جزییات خواب را اعلام می‌کند.

۹-Amazfit Bip: این ساعت هوشمند برای تناسب اندام و ردیابی بسیار کاربرد دارد و بر اساس GPS ساخته شده است. ساعت هوشمند با استفاده از ابزار اندازه گیری ضربان قلب کار می‌کند. باتری این ساعت می‌تواند به مدت ۴۵ روز به صورت نرمال کار کند. اگر چه برخی امکانات این ساعت هوشمند محدود است.

۱۰- Fossil Gen 5 LTE: این ساعت هوشمند دارای طراحی بسیار مناسب و دارای ابزار OS است. این مچ بند هوشمند رم ۱ گیگابایت دارد و از حالت‌های قابل تنظیم باتری استفاده می‌کند. با این وجود این ساعت دارای نقص‌ها و معایبی است.

با توجه به انواع ساعت هوشمند که در بالا معرفی کردیم، شما می‌توانید ساعت هوشمند متناسب با دست خود را تهیه کنید و از امکانات بسیار زیاد آن استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.