چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

ثبت سفارش

محاسبه قیمت

مرحله 1 از 2

  • Hidden

 

امروزه یکی از کارهای بسیار مهمی که در خرید کالا از خارج ایران و داخل ایران انجام می‌گیرد، فرآیند سفارش کالا می‌باشد که دارای اهمیت زیادی است. با سفارش کالا به صورت مناسب می‌توانید خرید بسیار راحت و به صرفه‌ای داشته باشید و کالای مورد علاقه خود را به راحتی تهیه کنید. فروشگاه چیتاپلاس امکان سفارش کالا را به راحتی برای شما فراهم کرده است که با طی کردن مراحل سفارش کالا می‌توانید محصول خارجی خود را به راحتی انتخاب و تهیه کنید. شما محصول مورد علاقه و انتخابی خود را می‌توانید از سایت‌هایی مانند فروشگاه walmart، ebay و amazom و دیگر مراکز فروشگاهی معتبر جهان انتخاب و خریداری کنید. پس از انتخاب محصول مورد نظر باید لینک محصول انتخابی و خریداری شده خود را از طریق وبسایت چیتا پلاس یا اینستاگرام و تلگرام چیتاپلاس ارسال کنید تا خرید جنس شما از فروشگاه خارجی مورد نظر انجام شود.مراحل فرآیند سفارش در چیتاپلاس به شرح زیر هستند:

۱- انتخاب محصول در سایت‌های معتبر خارجی: ابتدا باید محصولی را که می‌خواهید، از فروشگاه های معتبر خارجی انتخاب کنید و بدانید که چه محصولی را از چه سایتی و با چه مشخصاتی می‌خواهید بخرید و استفاده کنید.

۲- ارسال لینک محصول به چیتا پلاس: در گام بعدی باید لینک محصولی را که از فروشگاه‌های خارجی انتخاب کرده‌اید، به سایت یا تلگرام یا اینستاگرام چیتاپلاس ارسال کنید تا آدرس اینترنتی محصول انتخابی شما مشخص باشد و معلوم شود که از چه آدرسی باید خرید اینترنتی را انجام داد و محصول مورد نظر شما را خرید.

۳- بررسی امکان وارد کردن محصول: گام بعدی خرید کالا از خارج کشور این است که، فروشگاه چیتاپلاس بررسی می‌کند که محصول انتخابی شما آیا امکان وارد کردن به ایران را دارد یا خیر و با توجه به شرایط اگر امکان وارد کردن محصول مورد علاقه شما به ایران وجود داشته باشد، خرید شما با موفقیت انجام خواهد شد و باید مراحل بعدی طی شود.

۴- بررسی و محاسبه قیمت نهایی محصول: پس از اطمینان از امکان ورود محصول به ایران، فروشگاه چیتا پلاس قیمت نهایی محصول و هزینه‌های موجود را بررسی و محاسبه می‌کند تا مشخص شود که چه قیمتی برای خرید محصول نهایی باید پرداخت شود و با صرف چه هزینه‌ای می‌توان محصول را خرید.

۵- ارسال قیمت محصول به مشتری: در گام بعدی پس از تعیین قیمت مناسب برای خرید محصول سفارش داده شده، قیمت محصول باید برای مشتری فرستاده شود تا مشتری بداند که چه قیمتی باید برای خرید محصول پرداخت کند و قیمت پرداختی نهایی مشتری مشخص خواهد شد.

۶- ثبت سفارش در صورت تایید مشتری: پس از ارسال قیمت نهایی به مشتری در صورتی که مشتری خرید نهایی محصول و قیمت محصول را تایید نهایی کرد، سفارش مشتری ثبت می‌شود و محصول سفارش داده شده آماده خرید از فروشگاه خارجی و ارسال به ایران و تحویل به مشتری است.

اینفوگرافیک ثبت سفارش چیتا پلاس

اینفوگرافیک ثبت سفارش در چیتا پلاس