چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

نکاتی برای خرید جنس لباس نوزاد دخترانه

در این مقاله می‌خواهیم در مورد جنس لباس نوزاد دخترانه و پسرانه برایتان بگوییم. لباس نوزادان به علت لطافتی که باید داشته باشد باید به دقت انتخاب شود که کودک و نوزاد شما اذیت نشود. خرید لباس نوزاد و سیسمونی برای بچه‌ها و نوزادان یکی از زیباترین و بهترین کارهایی است که خانواده‌ها برای بچه‌های خود انجام می‌دهند و از لذت‌بخش ترین‌ تجربه‌ها حساب می‌شود. 

هنگام خرید لباس نوزاد دخترانه همه خوشحال هستید که یک تازه وارد کوچک و دوست داشتنی وارد خانواده‌تان می‌شود و خود را برای ورود او آماده می‌کنید. اگر می‌خواهید این شادی و لحظات زیبا را بهتر جشن بگیرید و روزهای خوب و زیبایی با نوزاد دخترتان داشته باشید، باید به ویژگی‌های لباس نوزاد دخترانه دقت کنید. 

باید به این دقت داشته باشید که سایز و رنگ مناسب لباس را برای دخترتان بگیرید و رنگ و طرحی را که می‌پسندید، انتخاب کنید تا هم فرزندتان ظاهری زیبا و برازنده داشته باشد و هم شما حس خوبی نسبت به این انتخاب لباس دخترانه نوزادی داشته باشید. از دیگر نکات مهم در انتخاب لباس نوزاد دخترانه این است که به ست و اندازه لباسی که انتخاب می‌کنید باید توجه کنید. هم‌چنین یکی از نکات بسیار مهم دیگر در انتخاب لباس، توجه به جنس لباس نوزاد دخترانه شیک است که انتخاب می‌کنید و جنس لباس از نکات بسیار مهم دیگری است که باید در انتخاب و خرید لباس دقت کنید.

لباس نوزاد چه جنسی باید باشد؟

یکی از مسائل بسیار مهم که هنگام خرید لباس نوزادی دخترانه شیک و مجلسی باید به آن دقت کنید،جنس لباس نوزاد است. توجه به جنس لباس نوزاد دخترانه کمک بسیار زیادی به شما می‌کند که یک لباس بچه‌گانه بسیار مناسب برای نوزاد در راهتان بخرید و بهترین لحظات را با فرزند و خانواده بسازید و مدت‌های زیاد از این لباس نوزادی استفاده کنید. 

در ادامه برخی جنس‌های معروف و لباس مخصوص نوزاد را بیان می‌کنیم تا بتوانید بهترین جنس لباس مخصوص نوزاد را پیدا و انتخاب کنید و رضایت بخش‌ترین خرید را برای نوزاد دختر یا پسر خود داشته باشید.

۱- جنس آیلت پنبه‌ای

بسیاری از انواع لباس نوزادی دخترانه شیک مجلسی از جنس آیلت‌ پنبه‌ای یا گل‌دوزی انگلیسی می‌باشند که جنس بسیار جذاب و قشنگی برای لباس نوزادی شیک و جدید جساب می‌شوند. در آیلت پنبه‌ای، گل‌دوزی روی پارچه جلوه زیبایی دارد. آیلت از پارچه‌هایی حساب می‌شود که خودش دارای گلدوزی هست و همین باعث زیبایی بسیار زیاد لباس نوزاد دختر شیک می‌شود.

 این جنس پارچه برای پیراهن بچه‌ها و لباس خواب مناسب است. آیلت شیشه‌ای را می‌توان هم به عنوان پارچه‌ اصلی دوخت لباس و هم برای تزئین در کنار پارچه‌های دیگر استفاده کرد و به همین دلیل یکی از بهترین جنس لباس نوزاد حساب می‌شود.

۲- جنس پارچه‌های میکروفیبر

یکی از دیگر انواع مناسب جنس لباس نوزادی دخترانه شیک، از جنس پارچه‌های میکروفیبر است که جنس بسیار مناسبی حساب می‌شود. این نوع لباس نوزادی دخترانه شیک مجلسی نسبتا جدید است و ظاهر بسیار زیبایی دارد.

 پارچه‌های میکروفیبر به دلیل داشتن لطافت زیاد و حساسیت‌زا نبودن، گزینه بسیار مناسبی برای دختر شما هستند، به ویژه اگر بچه شما پوست حساسی دارد استفاده از این لباس نوزاد دختر می‌تواند بسیار مناسب باشد.

۳- جنس پارچه‌های میکروفیبر

یکی از دیگر انواع بسیار مهم جنس لباس نوزادی دخترانه مجلسی که استفاده از آن می‌تواند بسیار مناسب باشد، از جنس پارچه‌های کرک دار است. پارچه‌های کرک دار دارای کیفیت بالایی در دوخت لباس می‌باشند و به دلیل قابلیت جذب بالایی که دارند، برای دوخت تن‌پوش حرفه‌ای و پوشک پارچه‌ای و کهنه بچه و… بسیار مناسب هستند

. پارچه‌های کرک‌دار انواع مختلفی دارند که از جمله انواع آن می‌توان به پارچه کبریتی، فلانل، دنیم برس خورده، مخمل ابریشمی و ولور اشاره کرد که از انواع بسیار مناسب این پارچه‌ها جساب می‌شوند و یکی از انواع بهترین جنس لباس مخصوص نوزاد حساب می‌شوند و استفاده از آن بسیار توصیه می‌شود.

۴- جنس پلی استر-کتان

یکی از دیگر انواع لباس نوزادی دخترانه از جنس پلی استر-کتان می‌باشد که جنس بسیار مناسبی برای لباس نوزاد دخترانه اسپرت حساب می‌شود.

پارچه‌های پلی استر-کتان پارچه‌های ترکیبی می‌باشند که به همین دلیل سریع‌تر خشک می‌شوند. این پارچه‌ها در برابر چروک مقاوم‌اند و ارزان‌تر از پارچه‌های ۱۰۰ درصد پنبه هستند.

نگهدار پارچه‌های پلی استر-کتان بسیار ساده‌تر و راحت‌تر از پارچه‌های دیگر است که به همین دلیل از جنس‌های بسیار مناسب لباس نوزادی دخترانه مجلسی حساب می‌شود و استفاده از آن بسیار توصیه می‌شود. از دیگر فواید پارچه پلی استر-کتان این‌است که آب نمی‌رود و اگر از پدر و مادرهایی هستید که مشغله زیادی دارید و نمی‌خواهید وقتتان برای این مشکلات به هدر برود، استفاده از لباس‌های از جنس پارچه‌ پلی استر-کتان می‌تواند برای تهیه لباس نوزاد دخترانه مناسب باشد.

5-لباس نوزاد دخترانه ضد آب

برخی از انواع لباس نوزادی دخترانه جدید که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جنس پارچه‌های ضد آب هستند. شما هنگام خرید لباس نوزاد دخترانه ممکن است به دنبال پارچه‌ای برای پوشش پوشک یا کهنه بچه، پتو، زیر تشکی برای شستن و … باشید که در این حالت بهتر است لباس از جنس پارچه‌های ضد آب تهیه کنید.

یکی از انواع پارچه‌های ضد آب، پارچه پلی‌استر پلی اورتان است که این نوع پارچه تنفس پذیر می‌باشد و هنگام استفاده کودک باعث راحتی و آسایش او می‌شود. پارچه‌های ضد آب به دلیل راحتی زیاد بسیار بهتر از پارچه‌های پلی استر و نایلون هستند و بسیار توصیه می‌شود که برای نوزاد دخترتان بخرید

۶-لباس نوزاد دخترانه اسپرت با پارچه‌های بامبو

یکی از دیگر انواع بهترین جنس لباس مخصوص نوزاد، پارچه‌های بامبو می‌باشد که برای لباس نوزادی دختر شیک بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماده بامبو به صورت ارگانیک ساخته شده و دارای خواص غیر آلرژی‌زا می‌باشد که باعث می‌شود والدین آگاه به محیط زیست این پارچه را نسبت به سایرین انتخاب کنند. این پارچه برای پوست‌های حساس بسیار مناسب است و متناسب با دمای هوا تنظیم می‌شود، به این معنی که با دمای بدن کودک سازگار می‌شود و در نتیجه بدن خیلی گرم نمی‌شود.

لباس نوزاد دخترانه اسپرت یکی از لباس های بسیار جذاب و شیکی است که بسیاری از افراد هنگام تولد دخترشان تهیه می کنند تا هنگام نوزادی دختر تن او باشد. ولی باید حتما به نکاتی که در بالا بیان کردیم توجه کنید تا کودک و نوزاد شما اذیت نشود و اتفاق بدی مثل مشکلات پوستی و خارش برای او رخ ندهد.

در این جا سعی کردیم شما را با انواع پارچه‌های مناسب برای خرید لباس نوزاد دخترانه شیک آشنا کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را از بهترین جنس لباس مخصوص نوزاد داشته باشید و خرید مناسبی از لباس بچه‌گانه دخترانه شیک انجام بدهید و از دیدن لباس بر تن نوزاد تازه به دنیا آمده تان لذت ببرید. شما می‌توانید خرید لباس نوزادی دخترانه از ترکیه را از فروشگاه چیتا پلاس انجام دهید تا در زودترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شما قرار بگیرد. برای خرید لباس نوزادی دخترانه شیک بر روی لینک زیر کلیک کیند تا وارد صفحه محصولات شوید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.