چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

عینک مخصوص رانندگی در شب اصل و برند

بسیاری از شما باید هنگام شب رانندگی کنید و رانندگی در شب از کارهایی است که بسیار با آن رو‌به‌رو می‌شوید. بسیاری از شما کارتان به گونه‌ای است که باید در شب رانندگی کنید و در شب و قبل طلوع خورشید باید رفت و آمد داشته باشید یا اگر راننده کامیون و راننده اتوبوس باشید باید در شب مدت زیادی رانندگی کنید. 

هنگام رانندگی شب حتما با نور چراغ ماشین‌ها بسیار روبه‌رو شده اید که از رو‌به‌رو به سمتتان می‌آید. ممکن است شما نسبت به تابش نور زیاد در محیط‌های کم‌نور و تاریک حساس باشید و نتوانید به راحتی رانندگی کنید و چشمانتان دچار آزار شود. اگر چشمان حساسی به نور دارید، استفاده از عینک مخصوص رانندگی در شب می‌تواند کمک زیادی به شما بکند و بسیار راحت‌تر رانندگی کنید و نورهای اضافی و مزاحم در تاریکی برای شما حذف خواهد شد.

انتخاب عینک مناسب رانندگی در شب

برای این که بتوانید در شب به خوبی رانندگی کنید و مشکلی هنگام رانندگی نداشته باشید و بدون آزار و اذیت از نورهای مزاحم در جاده‌های شب رانندگی کنید، بسیار مهم‌ است که انواع عینک‌های مخصوص رانندگی در شب را به خوبی شناسایی و استفاده کنید تا بتوانید استفاده‌‌ای مناسب از عینک مناسب رانندگی را داشته باشید و بدون نگرانی از آزار و اذیت نور های اضافی در جاده،‌ شب رانندگی کنید. 

در این‌جا خصوصیات مهم عینک‌ های مخصوص رانندگی در شب و  برخی از انواع این عینک را معرفی می‌کنیم تا بتوانید به راحتی عینک مناسب رانندگی در شب را تهیه کنید با کمی دقت برای خرید عینک رانندگی در شب بتوانید بدون نگرانی بهترین تجربه رانندگی در شب را داشته باشید 

موارد مهم در خرید عینک رانندگی در شب

برای خرید عینک مناسب برای رانندگی باید به برخی موارد و ویژگی‌های این نوع عینک بسیار توجه کرد تا بتوانید خرید مناسبی داشته باشید و از عینک رانندگی در شب به خوبی استفاده کنید.

لنزهای پلاریزه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها هنگام خرید عینک رانندگی در شب توجه به لنزهای پلاریزه است. این لنز‌ها تابش نورهای درخشان و خیره‌کننده را کاهش می‌دهند و اجازه می‌دهند که نور‌های عمودی زاویه دار به چشم‌های شما برسد در حالی‌که تابش نور شدید مستقیم و افقی را حذف می‌کند و جلوی رسیدن نور ماشین‌ها به صورت مستقیم به صورت شما را می‌گیرد. سه نوع لنز پلاریزه در بازار وجود دارد که توجه به هر نوع لنز نقش مهمی در انتخاب عینک مناسب برای رانندگی در شب دارد.

نوع اول لنزها، از ماده پلاریزه شده طبیعی ایجاد شده اند و دارای فواید زیادی در جلوگیری از نورهای مزاحم هستند اما جنس‌ آن‌ها به گونه‌ای است که خواندن صفحه داشبورد را سخت می‌کنند.

نوع دوم لنزها دارای یک لایه نازک پلاریزه برای مسدود کردن نور هستند و عینک‌های دارای این لنز با لایه نازک ارزان‌ترین و رایج‌ترین عینک برای رانندگی در شب هستند که این لایه نازک به مرور زمان با پاک کردن و استفاده همه محو می‌شود.

سومین نوع لنز عینک نیز به این صورت است که لنزها به صورت داخلی پلاریزه می‌شوند و این کار در آزمایشگاه‌های خاص انجام می‌شود که سبب مقاومت و قدرت بالای عینک‌های دارای این لنز می‌شود. البته این نوع عینک‌ رانندگی در شب قیمت بالایی دارند که با توجه به کیفیت بالا خرید آن‌ها به صرفه خواهد بود.

جنس لنزها

یکی از موارد مهم دیگر که در خرید عینک‌ مخصوص رانندگی در شب و روز باید دقت کنید، جنس لنز‌های عینک است. دو نوع لنز اصلی در عینک‌های رانندگی استفاده می‌شوند که می‌توان به لنزهای تی‌وکس و پلی‌کربنات اشاره کرد. لنز‌های تی‌وکس کمک بسیار زیادی به رانندگی در شب ‌می‌کنند و دارای جنس سبک، ضد خش و بسیار مقاوم می‌باشند که جنس مناسبی برای عینک ایجاد می‌کنند. نوع دیگر لنز‌های عینک، لنز‌های پلی‌کربنات هستند که از لنز‌های با قیمت مناسب و بسیار بادوام حساب می‌شوند و دارای خاصیت ضد خرد شدگی می‌باشند، با دقت در جنس لنز عینک رانندگی در شب می‌توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

رنگ لنز‌ها

یکی از موارد بسیار مهم در خرید عینک‌های شب، توجه به رنگ عینک‌ها است. برای موثر بودن عینک بهتر است که رنگ زرد داشته باشد تا در جاده در شب بهتر موثر باشد و جلوی نورهای خیره کننده را بگیرد. رنگ زرد نورهای تابیده شده را تجزیه می‌کند و وضوح اشیا در جاده بسیار بیشتر می‌شود. به همین دلیل دقت در رنگ عینک رانندگی در شب می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند.

انواع عینک مناسب رانندگی در شب

در این جا برخی انواع عینک‌های مخصوص رانندگی در شب معرفی می‌شود تا بتوانید انتخاب مناسبی از این نوع عینک‌ها داشته باشید و بهترین خرید را داشته باشید.

۱-عینک کلاسیک شبانه eagles eyes

این نوع عینک رانندگی در شب به شما کمک می‌کند که به راحتی در شب رانندگی کنید و هم‌چنین ظاهر شیکی داشته باشید. این نوع عینک رانندگی در شب یک تصویر روشن در هنگام رانندگی به شما می‌دهد و به خاطر قاب‌های فولادی زنگ ضد شیک‌بودن شما را بیشتر میکند. این نوع عینک دارای لنزهای غیرپلاریزه یا پوشش ضد انعکاسی است که در فیلتر کردن نور شدید بسیار عالی عمل می‌کند و این لنز‌ها میزان بینایی راننده را در هوای مه آلود و بارانی افزایش می‌دهند.

 لنزهای زرد و ضد پوشش انعکاسی این عینک، نورهای مضر را جذب می‌کنند و به فیلتر شدن شدید نور کمک زیادی می‌کنند. به عبارتی می‌توان گفت این عینک، بهترین عینک برای رانندگی در شب است و خرید آن کمک بسیار زیادی به شما می‌کند.

۲-عینک رانندگی در شب blupond

این نوع عینک مخصوص رانندگی در شب،یکی از بهترین عینک‌های رانندگی در شب شناخته می‌شود و دارای ویژگی‌های مناسب بسیار زیادی است. لنزهای زرد این عنیک مخصوص رانندگی در شب نور مضر تولید شده وسایل نقلیه را فیلتر می‌ٰکند و به کاهش نورخیره کننده برای رانندگی راحت در شب کمک می‌کند.

 این لنز‌ها می‌توانند اشعه‌های ماورای بنفش را مسدود کنند و در برابر ضربه و افتادن مقاوم هستند و وسعت دید در این عینک رانندگی در شب بسیار زیاد و مناسب است.

۳-عینک مردانه ورزشی Duduma

این نوع عینک، یک عینک مخصوص رانندگی در روز و شب است که برای فعالیت‌های ورزشی در روز و رانندگی در شب بسیار مناسب هستند. لنز این عینک شفافیت رنگ را در شب بیشتر می‌کند و رانندگی در شب امن‌تر و راحت‌تر می‌ٰشود.

 این نوع عینک رانندگی در شب بسیار سبک است و به سختی وزن آن احساس می‌شود. لنز سیاه ان عینک رانندگی در شب اصل نور انعکاسی و پراکنده را فیلتر می‌کند و پد نرم بینی و دسته‌های پلاستیکی این عینک راحتی بسیار زیادی به شما هنگام رانندگی می‌دهند. هم‌چنین انعطاف پذیری این عینک رانندگی در شب بسیار بالا است که باعث می‌شود یک عینک مناسب برای رانندگی در شب باشد و خرید آن توصیه می‌شود.

۴-عینک مخصوص رانندگی در شب Duco

این نوع عینک دید در شب دارای رنگ زردی می‌باشد و در شب‌های بسیار تاریک جاده یک دید تصویر واضح به شما نشان خواهد داد و این یک عینک رانندگی در شب بسیار عالی به دلیل کیفیت عالی و لنزهای ضدخش و مقاوم به ضربه آن است. لنزهای این عینک مناسب برای رانندگی در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم است و از چشم‌ها به خوبی محافظت می‌کند. لنز این عینک مناسب برای رانندگی به کاهش نور و افزایش وضوح دید در جاده بسیار کمک می‌کند و دارای قاب و بدنه بسیار قوی می‌باشد.

۵-عینک رانندگی soxick

این عینک مخصوص رانندگی در شب، یک عینک بسیار مناسب برای رانندگی در فضاهای تاریک می‌باشد. این عینک رانندگی در شب اصل قاب محکم و فلزی دارد و لنزهای آن دارای خاصیت ضد انعکاسی نور می‌باشند. لنزهای این عینک رانندگی در شب دارای پهنا و اندازه بسیار زیادی هستند و لنز زرد و باکیفیت HD به کار رفته در این عینک، دید در شب را بسیار افزایش می‌دهد.

 لنزهای این عینک رانندگی در شب همچنین از برخورد درصد زیادی از اشعه های مضر به چشم شما جلوگیری میکنند و مانع برخورد نور‌های رو‌به‌رو به چشم می‌شوند. هم‌چنین قابلیت تنظیم میزان سفتی عینک با استفاده از این عینک رانندگی در شب وجود دارد.

۶-عینک رانندگی clear night 

این عینک مخصوص رانندگی در شب دارای خاصیت ضد تشعشع است و دید شما را در شب بسیار زیاد می‌کند. این عینک رانندگی در شب دارای قاب فلزی محکم و لنز‌های پولاریزه قوی است که کمک زیادی به مقاومت بالای این عینک می‌کند.

 لنزهای این عینک به خوبی از چشمان شما هنگام رانندگی در شما مراقبت می‌کنند و به خوبی بر روی صورت شما قرار می‌گیرند تا از رانندگی خود بسیار لذت ببرید و نگرانی از نور ماشین‌ها نداشته باشید. با خرید این عینک رانندگی در شب اصل می‌توانید بهترین لحظات رانندگی را در شب جاده و در مسافرت تجربه کنید.

عینک رانندگی در شب کمک زیادی به شما می‌کند که بدون نگرانی از تابش نور مزاحم وسایل نقلیه در شب رانندگی کنید و رانندگی شما با آرامش زیادی باشد. حال که با انواع عینک مخصوص رانندگی در شب آشنا شدید، پیشنهاد می‌شود که برای خرید عینک رانندگی در شب اقدام کنید تا رانندگی در شب را با خیال راحت‌تر انجام دهید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.