چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

ایرپاد پرو در بلک فرایدی

معاملات ایرپاد بلک فرایدی به زودی اینجا خواهد بود

AirPods اپل هدیه‌ای عالی برای تعطیلات است. در نتیجه، انتظار می‌رود که در اوایل اکتبر ۲۰۲۱ معاملات ایرپاد بلک فرایدی را مشاهده کنیم. فروشگاه‌های والمارت، Best Buy، آمازون و Staples سال گذشته بهترین معاملات ایرپاد بلک فرایدی را تجربه کردند. برای ایرپادهای پایه، پایین‌ترین قیمت ۹۹ دلار بود. انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۱ حتی قیمت‌های پایین‌تری را نیز مشاهده کنیم. شما می‌توانید معاملات AirPods را در هر زمان از سال ببینید. معاملات جمعه سیاه کم‌ترین قیمت را در همه زمان‌ها به شما ارائه می‌دهند که در طول سال مشاهده نخواهید کرد. اگر می‌خواهید معاملات ایرپاد بلک فرایدی را انجام دهید، این متن را دنبال کنید. ما بهترین معاملات ۲۰۲۱ را با قیمت‌هایی که در تعطیلات گذشته دیدیم، تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا پیش‌بینی کنیم در سال ۲۰۲۱ چه نوع قیمتی را مشاهده خواهیم کرد.

معاملات اولیه ایرپاد بلک فرایدی

AirPods Max: ابتدا ۵۴۹ دلار قیمت داشت و هم‌اکنون ۴۴۹ دلار قیمت دارد.

این ایرپاد کم‌ترین قیمت را تاکنون داشته است. ایرپاد مکس از سیستم‌ عامل‌های اپل استفاده می‌کند و دارای هدفون‌های برتر و یکپارچه‌ساز است. این ایرپاد دارای بالشتک‌های بزرگ برای گوش، تاج دیجیتالی، امکان حذف نویز فعال و صداهای فضایی است. در این ایرپاد از ردیابی سر برای صدای فراگیر استفاده می‌شود. Adorama ایرپاد مکس را با قیمت ۴۴۹ دلار به فروش رساند که پایین‌ترین قیمت است و ۱۰۰ دلار تخفیف دارد.

ایرپاد بلک فرایدی
ایرپاد بلک فرایدی

اگر به ساعت هوشمند علاقه دارید مقاله،

بهترین ساعت هوشمند 2021” را از دست ندهید.

AirPods: ابتدا ۱۵۹ دلار بود و در حال حاضر در آمازون ۱۱۹ دلار است.

شرکت آمازون دارای Apple AirPods با قاب شارژ استاندارد با قیمت ۱۱۹ دلار است. این ایرپاد تنها به اندازه ۲۰ دلار با کم‌قیمت‌ترین فاصله دارد. این ایرپاد‌ها دارای تراشه H1 اپل برای اتصال سریع بی‌سیم با دستگاه‌های اپل هستند.

AirPods w/ Wireless Case: ابتدا ۱۹۹ دلار قیمت داشت و هم‌اکنون ۱۵۹ دلار در آمازون قیمت دارد.

برای مدت زمان محدود می‌توانید ایرپاد‌ها را با قاب شارژ بی‌سیم تنها با ۱۵۹ دلار در آمازون تهیه کنید. این ایرپاد‌ها دارای یک قاب سازگار با Qi هستند که قابلیت شارژ بی‌سیم را برای ایرپاد فراهم می‌کند.

معاملات ایرپاد جمعه سیاه
معاملات ایرپاد جمعه سیاه

Apple AirPods Pro: ابتدا ۲۴۹ دلار بود و در حال حاضر در آمازون ۱۹۷ دلار است.

Apple AirPods Pro پرفروش‌ترین هدفون بی‌سیم اپل است و برای عرضه آماده است. در حال حاضر آمازون این ایرپاد را با قیمت ۱۹۷ دلار به فروش می‌رساند که پایین‌ترین قیمت آن در حال حاضر است. این ایرپاد دارای گواهینامه IPX4 است و امکان حذف نویز فعال صدا را برای تجربه همه‌جانبه صدا به شما می‌دهد. این ایرپاد در سال گذشته به قیمت ۱۶۹ دلار رسید و پیش‌بینی می‌شود که امسال ۱۰ تا ۲۰ دلار ارزان‌تر شود.

معاملات ایرپاد بلک‌فرایدی – کجا می‌توانید بفروشید.

وقتی  صحبت از خریدوفروش ایرپاد بلک فرآیدی می‌شود، ما می‌خواهیم به معاملات موجود در آمازون، والمارت و Best Buy توجه کنیم. Staples نشان داده است که در بحث فروش موفق عمل می‌کند. Staples بود که اولین بار در سپتامبر سال ۲۰۲۰ قیمت ایرپاد پرو را به ۱۹۹ دلار کاهش داد. آمازون نیز همین کار را مانند آن انجام داد. این فروشگاه‌ها در معاملات ایرپاد بلک فرایدی امسال دارای هزینه زیادی خواهند بود.

الان بخرم یا صبر کنم؟

اگر به تازگی وارد بازار ایرپاد شده‌اید، خرید زودهنگام ایرپاد را بسیار توصیه می‌کنیم. البته ققط درصورتی‌که قیمت آن مناسب باشد. به‌عنوان‌مثال، ایرپاد‌های استاندارد احتمالا در فصل تعطیلات دوباره ۹۹ دلار قیمت خواهند داشت. (قیمت این ایرپاد‌ها اکنون ۱۰۹ دلار است). به همین ترتیب انتظار می‌رود که AirPods Pro امسال احتمالا به ۱۴۹ یا ۱۵۹ دلار قیمت آن کاهش پیدا کند که ۱۰ تا ۲۰ دلار ارزان‌تر از پایین‌ترین قیمت سال گذشته یعنی ۱۶۹ دلار است. (در حال حضر ۱۷۹ دلار این ایرپاد قیمت دارد).

معاملات ایرپاد بلک فرایدی
معاملات ایرپاد بلک فرایدی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.