چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

برندهای عینک شنا حرفه ای را بشناسیم

شنا یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها در ایران و جهان می‌باشد و بسیاری از شما برای داشتن بدنی سالم و بانشاط شنا می‌کنید و از این ورزش بسیار لذت می‌برید. عینک شنا کمک بسیار زیادی می‌کند که هنگام شنا کلر وارد چشمانتان نشود، سوزش چشم نداشته باشید و به راحتی شنا کنید. انواع عینک شنا می‌تواند به شما کمک کند که بدون نگرانی از آزار چشم هنگام شنا، محیط و دنیای اطرافتان را به خوبی ببینید

. برای این‌که بهترین استفاده را بتوانید از عینک شنا داشته باشید، برخی عینک‌ های شنا وجود دارند که دارای کیفیت و شفافیت بسیار بالایی هنگام استفاده هستند و می‌توانید بسیار بهتر از آن‌ها استفاده کنید و با لذت بسیار بیشتری شنا کنید.

 برای خرید عینک شنا حرفه ای مناسب باید به نکات زیادی توجه کرد تا بتوان بهترین استفاده از عینک شنا داشت. از جمله این ویژگی‌های عینک، سایز لنز عینک، پوشش حفاظتی چشم، شکل ظاهری عینک، رنگ لنز عینک و قیمت عینک شنا می‌باشد.

در ادامه انواع عینک شنا حرفه ای را معرفی می‌کنیم تا بهترین انتخاب را از این نوع عینک‌شنای بسیار باکیفیت داشته باشید.

عینک شنا حرفه ای اسپیدو

یکی از مهم ترین انوع عینک شنا حرفه ای، عینک شنای حرفه ای اسپیدو می‌باشد کهیکی از مهم‌ترین انواع عینک شنا حرفه‌ای ضدبخار می‌باشد. عینک شنای حرفه‌ای اسپیدو دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد و جنس این عینک شنای حرفه ای به گونه‌ای است که به خوبی بر روی سر قرار می‌گیرد و آبی به داخل چشم‌ها وارد نمی‌شود و می‌توان اندازه بند‌های عینک شنای حرفه‌ای اسپیدو را به خوبی بر روی سر تنظیم کرد تا با خیال راحت به سرعت شنا کنید. 

این نوع عینک شنا کمک می‌کند که دید کاملی داشته باشید و چشمانتان در برابر اشعه آفتاب به خوبی محافظت شود. هنگام خرید عینک شنای اسپیدو حرفه‌ای باید به اصل یا غیراصل بودن این عینک شنا حتما توجه کرد تا هنگام استفاده کم‌ترین مشکل را داشته باشید.

عینک شنای حرفه ای اسپیدو دارای انواع مختلفی می‌باشد که از جمله مهم‌ترین انواع این عینک شنا می‌توان به عینک شنای اسپیدو حرفه‌ای vanquisher و peed socket اشاره کرد که دارای میدان دید بسیار خوبی هستند و در مسابقات پرسرعت شنا و تمارین شنا می‌توانید از این عینک‌ها به راحتی استفاده کنید.

دیگر مدل های عینک شنای اسپیدو حرفه ای:

عینک شنای اسپیدو مدل s0052

عینک شنای اسپیدو مدل MC 5100 B4

عینک شنای اسپیدو حرفه‌ای مدل AF 9600-2 

عینک شنای اسپیدو MC 5100 B3 

عینک شنای مسابقه ای زاگز

عینک‌شنا حرفه ای زاگز از دیگر انواع عینک شنای حرفه ای بسیار معروف در بازار می‌باشد که بسیار مورد استفاده شناگران حرفه‌ای قرار می‌گیرد و شما می‌توانید در مسابقات شنا و تمارین سنگین بسیار از این نوع عینک‌شنای حرفه‌ای استفاده کنید. عینک شنای حرفه‌ای زاگز را افراد بسیار زیادی در سراسر جهان استفاده می‌کنند و این عینک‌شنا دید و شفافیت بسیار بیشتری در آب به شما می‌دهد و به عبارتی یکی از مهم‌ترین انواع عینک شنا حرفه ای ضدبخار می‌باشد.

عینک شنا حرفه ای زاگز به عنوان یک عینک شنای حرفه‌ای مسابقه‌ای مناسب شناخته می‌شود و در مسابقات ورزشی سنگین بسیار پیشنهاد می‌شود که از این نوع عینک استفاده کنید.  انواع مختلفی از عینک شنا مسابقه ای زاگر وجود دارد که شناگران در سراسر جهان از این عینک شنا استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین انواع این عینک‌شنا می‌توان به عینک شنای حرفه‌ای زاگز predator flex polarized ultra اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد و با انعطاف پذیری زیاد و لنز منحنی شکلی که دارد، دید بسیار بهتری به شما هنگام شنا در آب می‌دهد و از تابش شدید نور و آفتاب به چشمانتان جلوگیری می‌کند و بنابراین یک عینک شنا حرفه ای ضدبخار بسیار مناسب می‌باشد.

از دیگر انواع عینک شنای حرفه ای زاگز عینک شنای زاگز predator junior می‌باشد. این عینک شنای حرفه‌ای دارای لنزهای منحنی می‌باشد و یک عینک شنای حرفه ای ضد بخار بسیار قوی شناخته می‌شود و مکانیزم تنظیم سریع کش برای راحتی تنظیم دارد. این عینک شنای حرفه ای دارای فریم بسیار نرم و راحت برای استفاده طولانی مدت در زمان شنا است و برای گروه سنی کودک و نوجوان بسیار مناسب است، به همین جهت نوعی عینک شنای حرفه ای بچه‌گانه شناخته می‌شود.

امکانات بسیار زیاد این عینک مانند سبکی، دوام بسیار بالا، راحتی در استفاده، صفحه بزرگ و ضدبخاری این عینک شنا از مزیت‌های بسیار بالای آن حساب می‌شود که به همین دلیل برای تمارین و مسابقات می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما یا بچه شما باشد. اگرچه این عینک شنای حرفه‌ای دارای قیمت نسبتا بالایی است اما به دلیل کارآیی و کیفیت بسیار زیادی که دارد، استفاده از آن می‌تواند برای شما بسیار به صرفه و مناسب باشد.

عینک شنای حرفه ای phantom junior از دیگر انواع عینک شنای حرفه‌ای زاگز می‌باشد که برای تمامی فرم صورت مناسب می‌باشد و دارای خاصیت ضدبخار بسیار زیاد است، دید بسیار شفافی به شما هنگام شنا می‌دهد. این عینک شنا قابلیت تنظیم بسیار زیاد بر روی صورت دارد و دارای فرم بسیار نرم و راحت برای استفاده در طولانی مدت است. 

این عینک شنای حرفه ای زاگز بیشتر برای افراد بزرگسال استفاده می‌شود و استفاده از آن کمک زیادی به شما برای شرکت در تمارین حرفه‌ای شنا و مسابقات آبی خواهد کرد.

عینک شنای زاگز predator از دیگر انواع عینک شنای حرفه‌ای مسابقات می‌باشد که امکان دید ۱۸۰ درجه از کناره‌های عینک شنا را فراهم می‌کند و هنگام شنا می‌توانید تمام محیط اطرافتان را به راحتی ببینید.

 این عینک شنا دارای خاصیت ضدبخار بسیار قوی می‌باشد و دارای مکانیزم و امکان تنظیم کش به صورت قرقره‌ای می‌باشد که تنظیم آن به همین دلیل راحت می‌شود و برای افراد بزرگسال بسیار مناسب می‌باشد.

از دیگر انواع عینک شنای حرفه ای زاگز می‌توان به مدل predator red gray و ultima air و phantom elite اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار بالایی برای استفاده می‌باشند.

عینک شنای حرفه ای بچه گانه

برخی انواع عینک شنای حرفه ای، مناسب برای استفاده کودکان می‌باشد و افراد کم سن با استفاده از عینک شنای مسابقه ای بچه‌گانه بسیار بهتر می‌توانند شنا کنند. با استفاده از انواع این نوع عینک‌شنا، فرزند یا نوجوان شما بسیار بهتر شنا را یاد خواهد گرفت و تجربه بسیار عالی از شرکت در تمارین و مسابقات شنا خواهد داشت. عینک‌شنای حرفه‌ای بچه‌گانه دارای انواع مناسبی است که برخی انواع آن عینک شنای 4100s و عینک شنای DZ-1600 و بسیاری از انواع عینک شنای بچه‌گانه مدل زاگز، آرنا، اسپیدو، فونکیس و… می‌باشد. با خرید و استفاده از هر کدام بچه شما شنا را بسیار حرفه‌ای تر یاد خواهد گرفت.

حال‌که به خوبی می‌دانید عینک‌شنای حرفه‌ای کمک بسیار زیادی به شنای شما می‌کند و با استفاده از عینک‌شنای حرفه‌ای، می‌توانید بسیار زیاد در مسابقات و تمارین ورزشی شرکت کنید. فروشگاه چیتا پلاس انواع عینک شنای حرفه ای را با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید خرید عینک شنا  و خرید عینک شنا حرفه ای را به راحتی از این فروشگاه انجام دهید و از شنا بیشترین لذت را ببرید. برای خرید عینک شنای حرفه‌ای بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد فروشگاه شوید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.