چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

صفحه نمایش اپل واچ سری 7

شرکت اپل امروز اپل واچ سری ۷ را معرفی کرد. این ساعت هوشمند مجهز به یک صفحه نمایش شبانه روزی مهندسی شده است که مساحت صفحه نمایش بیشتری نسبت به سری‌های قبل دارد و حاشیه‌های آن نازک‌تر است. از این رو این ساعت هوشمند بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین صفحه نمایش تاریخ را دارد. حاشیه‌های باریک صفحه نمایش به آن اجازه می‌دهد که به حداکثر صفحه نمایش افزایش پیدا کند و ابعاد ساعت به حداقل برسد. ساعت اپل واچ سری ۷ دارای طراحی با گوشه‌های نرم‌تر و گردتر است. صفحه نمایش یک لبه شکست منحصر به فرد دارد که کمک می‌کند صفحات و برنامه‌های ساعت تمام صفحه یه صورت یکپارچه با انحنای قاب ارتباط داشته باشند. اپل واچ سری 7 دارای یک رابط کاربری است که برای نمایش بزرگ‌تر صفجه نمایش بسیار کاربرد دارد. خوانایی و سهولت استفاده از صفحه نمایش آن بسیار افزایش پیدا کرده است و با بهبود صفحه نمایش، عمر باتری صفحه نمایش آن به اندازه یک روز خواهد بود. در حال حاضر ۳۳ درصد، شارژ باتری سریع‌تر کامل می‌شود.

ساعت اپل واچ سری 7، دارای ابزارهای ضروری برای سلامتی انسان است. از جمله دارای سنسور الکتریکی قلب و برنامه ۳، ECG و سنسور اکسیژن خون است. از دیگر ویژگی‌های آن برنامه Mindfulness جدید، ویژگی‌های دسترسی ابتکاری، دسترسی بیشتر با Apple Wallet، قابلیت‌های بیشتر با برنامه Home همراه با پیشرفت در پیام‌ها و برنامه photos است.

اپل واچ سری ۷ کی میاد؟

اپل واچ سری ۷ پنج قاب آلومینیومی زیبا را به همراه طیف وسیعی از رنگ‌ها و سبک‌های باند جدید معرفی می‌کند. کل مجموعه ساعت هوشمند اپل واچ سری ۷ اواخر پاییز ۲۰۲۱ (پاییز ۱۴۰۰) در دسترس خواهد بود. جف ویلیامز، مدیرعامل اپل گفت:« اپل واچ سری ۷ پیشرفت‌های قابل توجهی را نشان می‌دهد. از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین صفحه نمایش اپل تا دوام بیشتر و شارژ سریع‌تر، بهترین ساعت هوشمند جهان را بهتر از همیشه می‌کند.» اپل واچ ۷ که از watchos8 پشتیبانی می‌کند، قابلیت‌های مفید جدیدی را برای کمک به مشتریان برای حفظ ارتباط، پیگیری فعالیت‌ها و تمرینات و درک بهتر سلامتی آن‌ها خواهد داشت.

طراحی جدید اپل واچ سری 7
طراحی جدید اپل واچ سری 7

طراحی جدید و رابط کاربری بهینه شده

صفحه نمایش خیره‌کننده اپل واچ سری ۷ تقریبا ۲۰ درصد بیشتر از صفحه نمایش اپل واچ سری ۶ است. هم‌چنین دارای حاشیه‌های نازک‌تر ۴۰ درصد کوچک‌تر از اپل واچ سری ۶ است. ساعت اپل واچ سری ۷ دارای طراحی نوآورانه است که باعث افزایش حداکثر صفحه نمایش و تغییر ابعاد صفحه نمایش خواهد شد. اندازه کلی قالب اپل واچ سری ۷ در اندازه‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری موجود است. در حالی که مچ دست پایین است، صفحه نمایش آن همیشه ۷۰ درصد روشن‌تر از صفحه نمایش اپل واچ سری ۶ است و این مشاهده صفحه ساعت را بدون نیاز به بلند کردن مچ و روشن کردن صفحه نمایش آسان‌تر می‌کند.

رابط کاربری این ساعت برای استفاده از شکل و اندازه صفحه نمایش جدید بسیار بهبود پیدا کرده است. اپل واچ سری ۷ دو اندازه فونت بزرگ‌تر و صفحه کلید جدید QWERTY ارائه می‌دهد که با استفاده از Quickpath قابل ضربه زدن یا کشیدن است. ساعت هوشمند به کاربران این امکان را می‌دهد که برای تایپ انگشت خود را حرکت دهند و از یادگیری ماشین روی دستگاه برای پیش‌بینی کلمه بعدی بر اساس زمینه استفاده کنند. از این رو ورود متن در این ساعت بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌شود. با استفاده از watchOS 8، عناوین منو و دکمه‌های بزرگ‌تر در برنامه‌هایی مانند کرونومتر، Activity و Alarms تعامل صفحه را آسان‌تر می‌کند.

عکس صفحه تایپ اپل واچ سری 7
عکس صفحه تایپ اپل واچ سری 7

بادوام‌ترین ساعت اپل تاریخ

اپل واچ سری ۷ دارای یک کریستال جلویی باز طراحی شده با شکل هندسی بسیار مستحکم‌ است. از این رو بیش از ۵۰ درصد ضخیم‌تر از اپل واچ سری ۶ است و این باعث می‌شود آسیب‌کم‌تری به آن بخورد و مقاوم‌تر شود. اپل واچ سری 7 دارای گواهی IP6X است و مقاومت زیادی در برابر گرد و غبار دارد. این باعث افزایش دوام ساعت هوشمند در محیط‌هایی مانند ساحل یا بیابان می‌شود. هم‌چنین کمک می‌کند که با درجه مقاومت WR50 در آب شنا کنید و به ساعت آسیبی نرسد.

 

شارژ سریع‌تر

اپل واچ سری ۷ دارای عمر باتری ۱۸ ساعت در تمام روز با یک‌بار شارژ است. هم‌چنین امکان ۳۳ درصد سریع‌تر شارژ کردن آن در مقایسه با اپل واچ سری ۶ وجود دارد و دارای معماری جدید شارژ و کابل است. USB C امکان شارژ سریع مغناطیسی را برای شما فراهم خواهد کرد.

Watchos 8

watchos 8 صفحه‌های ساعت اضافی را که مخصوص صفحه نمایش بزرگ‌تر در اپل واچ سری ۷ طراخی شده‌اند، معرفی می‌کند. صفحه counter جدید این ساعت، صفحه را به سمت لبه نمایشگر می‌برد و در طول روز به صورت سیال حرکت می‌کند. Modular Duo از قسمت اضافی صفحه نمایش استفاده می‌کند. چهره کلاسیک world time، بر اساس ساعت‌های ایده‌آل برای مسافران، زمان را در ۲۴ منطقه زمانی ردیابی می‌کند. چهره Portraits دارای قابلیت‌های عمیق و مناسب برای ایجاد یک تصویر مناسب است. برنامه جدید Mindfulness با ردیابی میزان تنفس در خواب و انواع تمرینات تای‌چی و پیلاتس می‌تواند کمک زیادی به بهبود سلامت عمومی شما کند. عملکرد جدید کیف پول و صفحه اصلی دسترسی بسیار راحت‌تر به ماشین و مکان‌های زندگی، کار  وبازدید کاربران را امکان پذیر می‌کند. در برنامه‌ و پیام‌های photo این ساعت، پیشرفت زیادی اتفاق افتاده است و این باعث می‌شود که ارتباط با عزیزان شما راحت‌تر شود.

دوچرخه سواری و تمرینات 

watchOS 8 همچنین ویژگی‌های جدیدی را برای هر کسی که دوچرخه سواری می‌کند به ارمغان خواهد آورد. اپل واچ از الگوریتم‌های پیشرفته برای تجزیه و تحلیل GPS، ضربان قلب، شتاب سنج و داده‌های ژیروسکوپ برای تشخیص زمان شروع به کار کاربران استفاده می‌کند و از کاربران می‌خواهد که تمرین در فضای باز را آغاز کنند. معیارهای آن‌ها از زمانی که اولویت تمرین را شروع کردند، قابل مشاهده است. تمرینات دوچرخه‌سواری دارای توقف خودکار و از سرگیری است، زمان‌هایی مانند انتظار پشت چراغ راهنما با دقت بیشتری نشان داده خواهد شد.

 

 
بادوام ترین ساعت، ساعت اپل واچ سری 7
بادوام ترین ساعت، ساعت اپل واچ سری 7

اپل واچ سری ۷ می‌تواند کالری‌های فعال را هنگام دوچرخه‌سواری الکترونیکی راحت‌تر اندازه‌گیری کند، هم‌چنین دارای الگوریتم تمرین دوچرخه‌سواری به روز شده است که GPS و ضربان قلب را ارزیابی می‌کند تا بهتر تعیین کند چه زمانی کاربران با کمک پدال سوار دوچرخه شوند. بازخورد صوتی جدید از طریق بلندگوی داخلی اپل واچ، یا از طریق ایرپاد یا سایر هدفون‌های بلوتوث، به طور خودکار نقاط عادی تمرین و وضعیت زنگ فعالیت را اعلام می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا در فعالیت‌هایی مانند دویدن یا HIIT تمرکز داشته باشند. 

از زمان راه‌اندازی ساعت هوشمند اپل در سال ۲۰۱۸ ثابت شده است که برای تشخیص سقوط، ابزار ایمنی ارزشمندی است. این ساعت هوشمند تشخیص می‌دهد که در صورت سقوط شدید به مدت تقریبی یک‌دقیقه بی حرکت است و پس از آن تماس با اورژانس از طریق مچ بند شروع می‌شود. با استفاده از WATCHOS8 الگوریتم‌های تشخیص سقوط برای تشخیص افتادن در زمان ورزش‌هایی مانند دوچرخه‌سواری به روز شده‌اند و تنظیم شده‌اند تا تاثیر منحصر به فرد افتادن از دوچرخه را نشان بدهند. اپل واچ سری 7 صفحه نمایش دورچرخه سواری در فضای باز را نشان می‌دهد. اپل واچ سری ۷ هشدار تشخیص سقوط را نشان می‌دهد که از کاربر می‌پرسد آیا سقوط سختی کرده است یا نه و پیشنهاد برقرای تماس اضطراری SOS را می‌دهد.

رنگ های اپل واچ سری 7

ترکیب رنگ اپل واچ سری 7

مجموعه اپل واچ سری ۷ از پنج رنگ بدنه آلومینیومی کاملا جدید، از جمله رنگ سیاه، نور ستاره‌ای، سبز، آبی و قرمز تشکیل شده است. هم‌چنین اپل واچ سری ۷ سازگاری با ساعت‌های هوشمند سری قبل دارد. ترکیب رنگ مدل‌های فولاد ضد زنگ، اپل واچ سری SE و اپل واچ سری ۳ در این ساعت قابل مشاهده است.

اپل واچ نایک و اپل واچ هرمس نیز پاییز امسال گروه‌ها و چهره‌های جدید منحصر به فرد خود را معرفی می‌کنند. حلقه نایکی اسپرت به روز شده در سه رنگ عرضه می‌شود و با صفحه جدید نایک Bounce به طور پویا با ضربه زدن بر روی صفحه حرکت می‌کند.

 

Circuit H یک تصویر گرافیکی جسورانه از طرح زنجیره‌ای لنگر با نشان چرم است  که با چرم Swift با صفحه ساعت مکمل چاپ شده است و دارای پیوند‌هایی است که به طور روان در چرم انعطاف پذیر به هم می‌پیوندند. این نوار دوباره به زیبایی روی مچ دست می‌پیچد و نمادی از نقوش زنجیره‌ای است.

تناسب اندام اپل واچ

روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱ اپل اولین سرویس تناس اندام خود را معرفی می‌کند که یک نوع تمرین جدید برای تقویت بدن با پیلاتس و یک روش ساده برای تمرین ذهن آگاهی در هر مکان و زمان است. برنامه تناسب اندام هم‌چنین برنامه جدیدی را با عنوان برنامه آماده شدن برای فصل زمستان معرفی می‌کند که شامل دو مدال طلای المپیک و پنج بار قهرمانی اسکی است. اواخر پاییز امسال Fitness تمرینات گروهی را با shareplay معرفی می‌کند. جایی که کاربران می‌توانند همزمان با ۳۲ نفر تمرین کنند تا انگیزه یک‌دیگر را حفظ کنند. اواخر سال ۲۰۲۱ برنامه Fitness به ۱۵ کشور جدید مانند اتریش، برزیل، کلمبیا، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایتالیا، مالزی، مکزیک، پرتغال، روسیه، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئیس و امارات متحده عربی وارد خواهد شد. برنامه به زبان انگلیسی با زیرنویس به شش زبان در دسترس خواهد بود. بنابراین افراد بیشتری در سرتاسر جهان می‌توانند تمرینات تحت هدایت تیمی متنوع و فراگیر از مربیان را تجربه کنند که روش آن‌ها برای همه قابل استقبال خواهد بود.

اپل واچ و محیط زیست

مطابق تعهدات اپل به محیط زیست، اپل واچ سری 7 محتویات بازیافتی بیشتری نسبت به سایر ساعت‌های اپل دارد و  100 درصد عناصر خاکی کمیاب بازیافت شده را در تمام آهن رباها، از جمله در موتور Taptic ، شامل می شود. تقریبا 100 درصد تنگستن بازیافت شده در سراسر محصول وجود دارد و  یک کیس 100 درصد بازیافتی در مدلهای آلومینیومی قابل مشاهده خواهد بود. اپل واچ سری ۷ بدون مواد شیمیایی مضر مانند جیوه، pvc، بریلیوم و BFR ساخته شده است.

 

امکانات اپل واچ سری ۷
امکانات اپل واچ سری ۷

امروزه اپل تا سال ۲۰۳۰ قصد دارد که بر کل تجارت که شامل زنجیره‌های تامین تولید و تمام چرخه‌های عمر محصول می‌شود، تاثیر بر آب و هوا داشته باشد. هر دستگاه اپل فروخته شده از تولید قطعات، مونتاژ، حمل و نقل، استفاده از مشتری، شارژ تا بازیافت و بازیابثی مواد، ۱۰۰ درصد کربن خنثی خواهد بود.

قیمت اپل واچ سری 7

همه مدل‌های اپل واچ سری ۷ اواخر پاییز ۲۰۲۱ در دسترس عموم خواهند بود. قیمت اپل واچ سری ۷ از ۳۹۹ دلار، اپل واچ سری SE از ۲۷۹ دلار و اپل واچ سری ۳ از ۱۹۹ دلار شروع خواهد شد.

اپل واچ سری SE با کابل شارژ USB-c ، نوارهای جدید apple watch و باندهای apple watch nike  برای سفارش از برنامه apple store در دسترس است و در دسترس بودن در فروشگاه‌ها از پنجشنبه ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱ خواهد بود.

Apple Watch Hermès Series 7 و بندهای جدید Apple Watch Hermès در اواخر پاییز ۲۰۲۱ در دسترس خواهند بود.
watchOS 8 برای Apple Watch Series 3 و از روز  دوشنبه 20 سپتامبر در دسترس است و به iPhone 6s یا بالاتر با iOS 15 یا بالاتر نیاز دارد. همه ویژگی های این ساعت هوشمند در همه دستگاه ها و در همه مناطق در دسترس نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.