چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

موس گیمینگ ارزان قیمت

موس گیمینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

موس کامپیوتر و لپ‌تاپ یکی از وسایل بسیار مهم کامپیوتر است که استفاده از آن برای انجام کارهای روزمره با کامپیوتر بسیار مهم است و بدون استفاده از موس مناسب نمی‌توانید به راحتی و به طور مناسب با کامپیوتر خود کار کنید و در صفحه نمایشگر کامپیوتر جابه‌جا شوید.

 امروزه یکی از انواع موس کامپیوتر که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، موس گمینیگ و موس گیمینگ ارزان می‌باشد که دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد. موس گیمینگ برای گیمرهای حرفه‌ای و بازی‌های کامپیوتری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان بهترین استفاده را از این نوع موس هنگام اجرای بازی های کامپیوتری و کرد.

مزایای موس گیمینگ به قدری زیاد است که تنها برای گیمرها و اجرای بازی‌های کامیپوتری مورد استفاده قرار نمی‌گیرد بلکه می‌توان برای بسیاری از کارها به غیر از بازی نیز استفاده کرد. موس گیمینگ دارای انواع بسیار زیادی می‌باشد که هر کدام دارای خواص و ویژگی‌های بسیار مناسبی برای اجرای بازی‌های کامپیوتری می‌باشنپ/

 در این‌جا می‌خواهیم موس‌های گیمینگ ارزان را برای شما معرفی کنیم تا با شناخت انواع موس گیمینگ ارزان، شما بتوانید بهترین موس گیمیگ را با کمترین هزینه بخرید و به راحتی از کامپیوتر استفاده کنید .. بدون آن که نیاز باشد هزینه زیادی برای این‌کار صرف کنید. برای خرید موس گیمینگ ارزان باید به نکاتی مانند نوع اتصال موس به کامپیوتر(سیم دار یا بی‌سیم)، طول کابل سیم موس گیمینگ و قدرت کلیک موس گیمینگ توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را از انواع موس بازی ارزان داشته باشید.

همچنین برای مطالعه بیشتر در مورد بهترین موس گیمینگ پیشنهاد می‌کنم مقاله بهترین موس گیمینگ چه موسی است”  را بخوانید.

۱- موس گیمینگ لاجیتک G502 HERO

یکی از انواع موس‌های گیمینگ ارزان قیمت که مورد استفاده بسیاری از گیمرها‌ می‌باشد، موس گیمینگ ارزان لاجیتک G502 HERO می‌باشد که دارای ویژگی‌ها و کاربرد بسیار عالی است و  یکی از بهترین انواع موس بازی ارزان حساب می‌شود.

این موس به وسیله USB به کامپیوتر شما متصل می‌شود و دارای 11 کلید قابل برنامه ریزی بدون درنظر گرفتن 3 کلید اصلی موس یعنی «چپ، راست و غلتک وسط» است. 8 کلید دیگر روی این موس وجود دارد که کاربر می‌تواند آن‌ها را با توجه به نیاز خود  ویرایش کند. ظاهر G502 Hero از زیباترین موس‌های گیمینگ موجود در بازار است. شما می‌توانید رنگ وسط بدنه‌موس را به هر رنگی که بخواهید، تغییر دهید و از انواع رنگ‌های این موس لذت ببرید.

این موس گیمینگ دارای دقت بالایی است و می‌توان تنظیمات را به راحتی در آن ذخیره کرد و بدون ذره ای اتلاف تنظیمات خود را در جایی دیگر LOAD خواهید کرد. از دیگر ویژگی‌های بسیار مناسب این موس گیمینگ لاجیتک قابلیت تنظیم وزن می‌باشد که به شما کمک می‌کند وزن موس را به اندازه دلخواهی که بخواهید، برسانید. هم ‌چنین کابل این موس بسیار مناسب است و دارای مقاومت بسیار زیادی است و با کیفیت بسیار بالایی که دارد، از خم شدن و له‌شدن آن جلوگیری می‌شود. انتخاب این موس بازی تجربه بسیار خوبی برایتان خواهد بود و اگرچه نسبت به دیگر انواع موس گیمینگ ارزان دارای قیمت بالایی می‌باشد، اما استفاده از آن بسیار مناسب می‌باشد. 

 

۲-موس گیمینگ مکث تاچ مدل MX305G

یکی از انواع موس‌های بازی ارزان، موس گیمینگ مکث تاچ مدل MX305G می‌باشد که دارای قیمت ارزان است و کاربرد بسیار زیادی هنگام اجرای بازی دارد. کفه‌ی این موس بازی از جنس استیل است که به خوبی روی پد موس حرکت می‌کند و حرکت آن به خوبی انجام خواهد شد. 

این موس گیمینگ ارزان بی سیم، دارای ظاهر زیبا و رنگ‌بندی بسیار جذاب است. این موس گیمینگ دارای 6 کلید است که 2 کلید آن، کلیک‌های چپ و راست هستند و 4 کلید کناری دارد. هم‌چنین این موس گیمینگ دارای دقت بالایی است.این موس گیمینگ بسیار خوش دست و دارای خاصیت ارگونومی زیادی است. خرید و استفاده از این موس می‌تواند بهترین لحظات اجرای بازی را برای شما رقم بزند.

۳-موس گیمینگ ونوس مدل PV-MVG 837

یکی از دیگر انواع بسیار مناسب موس گیمینگ ارزان، موس گیمینگ ونوس می‌باشد که یکی از  انواع آن مدل PV-MVG 837 است و  از بهترین انواع موس گیمینگ ارزان قیمت حساب می‌شود. این موس دارای وزن کم و سبک است و سایز بزرگی دارد و به همین دلیل، مناسب برای کسانی است که دستان بزرگی دارند. 

این موس دارای ۶ کلید است که کمک زیادی به تغییر وضعیت این موس می‌کند. این موس گیمینگ دارای شکل و ظاهری بسیار مناسب می‌باشد و دقت و حساسیت بسیار بالایی دارد .به همین دلیل گیمرها می‌توانند سرعت این موس گیمینگ ارزان را به طور ناگهانی تغییر بدهند و رفلکس موس را در یک زمان خاص عوض کنند. 

هم‌چنین این موس گیمینگ ارزان بسیار خوش دست است و دست شما هنگام استفاده از آن هیچ‌گاه خسته نمی‌شود و می‌توانید مدت زمان طولانی به راحتی از آن استفاده کنید و از آن بسیار لذت خواهید برد. این موس بازی می‌تواند برای شما بهترین موس گیمینگ ارزان باشد.

۴- موس گیمینگ تسکو مدل TM2018N

یکی از دیگر انواع بسیار مناسب موس گیمینگ ارزان با سیم، موس تسکو مدل TM2018N است. این موس گیمینگ، دارای 7 کلید است که غیر از 3 کلید اصلی، 4 کلید کاربردی را شامل می‌شود و برای انجام بازی‌ بسیار مناسب می‌باشد و می‌توانید در حالت‌های مختلف موس را تنظیم کنید. این موس دارای کابل ۱.۵ متری است که از ضربه خوردگی جلوگیری و سیم موس را حفظ می‌کند. 

 

این موس گیمینگ ارزان دارای دقت بالا و حسگر قوی است که باعث می‌شود موس بسیار بهتر کار کند و ظاهر و شکلی بسیار مناسب و زیبا دارد. این موس گیمینگ دارای اندازه بزرگی است و برای بسیاری از کاربران یک ویژگی مثبت و مناسب شمرده می‌شود و می‌توان این موس را یک موس گیمینگ ارزان قیمت با سیم بسیار مناسب دانست.

۵-موس گیمینگ مدل XY

یکی دیگر از انواع مناسب موس بازی ارزان، موس XY است. ابعاد بزرگ و وزن سنگین این موس ویژگی مثبتی است که از خسته شدن دست جلوگیری می‌کند. و همچنین بدنه‌ی ارگومونیک و ضد تعریق آن از ویژگی‌های بسیار مناسب این موس گیمینگ ارزان به شمار می‌آید.

تعداد کلیدهای این ماوس 7 عدد است که گیمرها می‌توانند با استفاده از این کلیدها حالات مختلفی در بازی داشته باشند. این موس گیمینگ ارزان دارای کیفیت بسیار مناسبی است و از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه است و به همین دلیل یکی از انواع بهترین موس گیمینگ ارزان به شمار می‌آید. این موس دارای بدنه بسیار مناسب و شکل بسیار زیبا است و دقت و حساسیت بالایی دارد.

۶-موس گیمینگ گرین مدل GM

این نوع موس بازی ارزان، دارای کیفیت ساخت بسیار مناسبی است و نورپردازیی چند رنگی دارد و جنس سیم آن به گونه‌ای است که در برابر ضربه‌ها مقاومت دارد و به راحتی آسیب نمی‌بیند. این موس گیمینگ ارزان دارای مقاومت بالایی است و مدت زیادی باقی می‌ماند و دقت و حساسیت مناسبی دارد که به همین دلیل مورد استفاده بسیاری از گیمرها قرار می‌گیرد.

۷-موس گیمینگ وریتی V-MS5115G

این موس بازی دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی می‌باشد و بسیاری از نیازهای یک گیمر و کاربر رایانه را برآورده می‌کند. این موس گیمینگ دارای جنس سیم مناسبی می‌باشد که آن را به موس گیمینگ ارزان با سیم تبدیل کرده، و وزن بسیار مناسب و نورپردازی عالی دارد که باعث می‌شود جذابیت بسیار زیادی برای شما داشته باشد و از نورهای بسیار زیبای آن لذت خواهید برد. 

۸-موس گیمینگ جرتک مدل SWORD XP11

این موس بازی ارزان دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی است و کفه فلزی دارد که کار با آن را بسیار راحت‌تر می‌کند. جنس سیم این موس بسیار مقاوم می‌باشد و امکان کارکردن با هر دودست را به گیمر می‌دهد. هم‌چنین این موس گیمینگ ارزان دارای نورپردازی بسیار مناسب است که زیبایی بسیار زیادی هنگام کار کردن می‌دهد.

 

۹-موس گیمینگ اکسون مدل CZF Boutique

این موس گیمینگ یکی از انواع دیگر موس‌های گیمینگ ارزان بسیار مناسب می‌باشد که می‌توان مدت زمان طولانی از آن بدون خستگی استفاده کرد. این موس دارای خاصیت ارگونومی و قابلیت تنظیم بالا است و سرعت بالایی دارد که به همین دلیل دقت و حساسیت این موس نیز بالا است و با طراحی زیبایی که دارد، مورد استفاده بسیاری از گیمرها قرار گرفته است. هم‌چنین این موس گیمینگ سیم مقاومی دارد که استفاده از آن را بسیار راحت‌تر خواهد کرد.

حال که با انواع بسیار مناسب موس بازی ارزان به خوبی آشنا شدید و می‌دانید که موس گیمینگ چه فواید زیادی برای اجرای بازی‌های رایانه‌ای دارد و تجربه بسیار بهتری به شما هنگام کار با کامپیوتر می‌دهد، به شما پیشنهاد می‌شود که برای خرید موس گیمینگ ارزان از فروشگاه چیتاپلاس اقدام کنید. فروشگاه چیتاپلاس انواع موس گیمینگ ارزان را با قیمت و کیفیت بسیار مناسب در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید خرید موس گیمینگ ارزان را به راحتی انجام دهید. برای خرید موس گیمینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه محصولات شوید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.