چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

مشخصات و انواع لنز دوربین موبایل

گرفتن عکس و فیلم یکی از مهم‌ترین علایق بسیاری از ماست و حتما شما هم خیلی دوست دارید از دورهمی‌ها و جمع‌های دوستانه و بسیاری از مناظر طبیعی و زیبا هنگام سفر و بازید عکس بگیرید تا با دیدن عکس‌ها و فیلم‌ها، یاد خاطرات و لحظات زیبایی که داشتید بیفتید. حتما برایتان بسیار مهم است عکس و فیلمی که می‌گیرید دارای کیفیت بسیار بالا باشد و هنگام تماشای آن لذت ببرید. برای همین باید از دوربینی با کیفیت بالا برای گرفتن عکس استفاده کنید تا لحظات شما به بهترین و جذاب‌ترین شکل ذخیره شود. 

برای گرفتن عکس با کیفیت می‌توانید هم از دوربین‌های عکاسی باکیفیت و هم از دوربین گوشی موبایل خود استفاده کنید. بسیاری از اوقات امکان دسترسی به دوربین‌های عکاسی را ندارید و باید از گوشی موبایل خود برای گرفتن عکس و فیلم استفاده کنید. بسیاری از شما دوربین گوشی موبایل با کیفیت خوب دارید و می‌توانید با استفاده از موبایل خود عکس‌های زیبایی از محیط اطراف خود بگیرید. برای این‌که کیفیت عکس‌های گرفته شده را افزایش دهید، خرید و استفاده از انواع لنز دوربین موبایل می‌تواند کیفیت عکس‌های شما را بسیار افزایش دهد.

در اینجا می‌خواهیم بدانید که لنز دوربین موبایل چیست و استفاده از آن چه کاربردی دارد و هم‌چنین با کاربرد لنز دوربین موبایل و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

کاربرد لنز دوربین موبایل چیست؟

استفاده از لنز برای موبایل به این شکل است که باید لنز دوربینی را که می‌خوهید، تهیه کنید و به دوربین موبایل خود وصل کنید تا با استفاده از آن لنز، از چیزی که می‌خواهید، عکس بگیرید و از عکس‌ یا فیلم گرفته شده بیشترین لذت را ببرید.

 بنابراین این وسیله، یک وسیله جانبی است که با اتصال به موبایل شما، با کیفیت بیشتری از دوربین اصلی گوشی فیلم می‌گیرد. مانند وب‌‌کم جانبی یا میکروفون جانبی که می‌توانید به کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود متصل کنید و با کیفیت بسیار بالاتر از وب‌کم و میکروفون خود لپ‌تاپ، فیلم بگیرید و تصاویر و صداهای اطراف خود را ضبط کنید. اگر دوست دارید از دیدن عکس‌هایی که میگیرید هر چه بیشتر لذت می‌برید، به دوربین موبایل خود اکتفا نکنید و حتما به دنبال خرید لنز دوربین موبایل باشید.

کاربرد لنز دوربین موبایل بسیار زیاد و گسترده است. از جمله کاربرد‌های انواع لنز‌های دوربین موبایل، ارتقا و بهبود تکنیک‌های عکاسی است به طوری که  به دوربین گوشی شما قابلیت‌ها و امکانات جدیدتری اضافه می‌شود و هنگام عکس‌گرفتن  با راحتی بیشتری عکس بگیرید. .

 هنگام خرید لنز برای موبایل حتما باید توجه داشته باشید که لنزی نخرید که به سختی استفاده کنید. لنز دوربین باید طوری باشد که به سادگی روی دوربین موبایل شما قرار بگیرد و از سرخوردن و تکان خوردن روی موبایل محافظت شود. علاوه بر این باید به دوام و محکم بودن لنز هنگام خرید آن بسیار توجه کنید.

 بیشتر لنز‌ها دارای شیشه‌های باکیفیت و محکمی هستند که دوام آن‌ها را بسیار افزایش می‌دهد و یکی از فواید بسیار مهم بیشتر لنزهای ‌دوربین موبایل همین استحکام و دوام بیشتر آن‌ها نسبت به لنز خود گوشی است.دیگر کاربرد لنز دوربین موبایل این ‌است که تصاویر را با میدان دید بسیار بیشتر و بهتری به شما نمایش می‌دهند و امکان بزرگ‌نمایی و زوم بیشتر از فاصله نزدیک را برایتان فراهم می‌کند تا عکس‌ها را از فاصله بسیار نزدیک‌تری بگیرید.

 و تصویر برایتان واضح‌تر و روشن‌تر خواهد بود و با استفاده از لنز اضافه برای موبایل، تصاویر گرفته شده را سه بعدی و کروی و کاملا نزدیک به واقعیت خواهی داد. با دیدن عکس احساس می‌کنید که در میان اشیا و اشخاص عکس قرار دارید

قیمت لنز ‌دوربین موبایل چه قدر است؟

قیمت لنز دوربین موبایل در شرایط کنونی در بازار دارای تفاوت زیادی است و از ۲۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان می‌توان دید. پس اگر بخواهید لنز دوربین بسیار باکیفیت و کارا بگیرید باید در حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان هزینه کنید اما می‌توانید لنز‌های دوربین ارزان‌تر و ساده‌تری نیز تهیه کنید و برای خرید آن در حدود ۲۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنید که این بستگی به نیاز و توان مالی شما دارد، اما با توجه به کیفیت و قدرت بسیار بالایی که لنز‌های دوربین موبایل در عکس گرفتن دارند، تهیه لنز می‌تواند برای شما بسیار به صرفه و مناسب باشد و کمک بسیار زیادی به شما برای گرفتن عکس‌های قشنگ‌تر بکند .

انواع برند‌های لنز دوربین موبایل چیست؟

برندها و انواع مختلفی برای لنز جانبی موبایل وجود دارد که هر کدام دارای کیفیت و امکانات مخصوصی می‌باشند که در ادامه برخی برند‌ها و انواع معروف لنز را می‌بینید تا خرید هر چه بهتر و موفق‌تری داشته باشید.

لنز دوربین واید، یکی از انواع لنز است که دارای زاویه دید ۱۲۰ درجه می‌باشد و لنز سوپرآید نیز زاویه دید ۱۴۰ درجه دارد و به همین دلیل تصویر خروجی این لنزها بسیار مانند دوربین‌های ورزشی و بسیار باکیفیت است.

لنز دوربین ماکرو، برای تهیه عکس از سوژه‌های ریز در فاصله کم و شفاف و مشخص شدن جزئیات ریز بسیار کاربرد دارد و می‌توانید از حشرات ریز، گیاهان، مردمک چشم و بسیاری از اشیای ریز دیگر بسیار واضح زیبا و عکس بگیرید و از دیدن تصاویر ریز لذت ببرید.

لنز دوربین فیش‌آی، از دیگر لنزهای دوربین موبایل است که دارای زاویه دید ۱۸۰ درجه است و تصاویر گرفته شده در آن به صورت نیمکره درآمده و حاشیه مشکی رنگی ایجاد می‌شود.

لنزهای برند osino  بالاترین کیفیت ساخت و شفاف‌ترین عدسی‌ها را در بین برند‌های لنز دوربین موبایل دارند. یک لایه UV محافظ بر روی عدسی‌های این لنز دوربین کشیده شده تا در مقابل تابش خورشید کیفیت عکس کم‌تر نشود. معمولا لنزهای با کیفیت پایین‌تر، اعوجاج بسیار زیادی در لبه‌های تصویر دارند که این موضوع باعث تاریک شدن تصویر در گوشه‌های کادر می‌شود. لنز OSiNO با بهره گیری از شفاف‌ترین عدسی‌ها این مشکل را  بسیار کم‌تر کرده است و نقاط مرکز تصویر تا لبه‌ها بسیار شفاف و بدون کوچکترین افت کیفیتی هستند.

از این برند تاکنون لنزهای فیش‌آی، واید، ماکرو و سوپر فیش‌آی در بازار تولید شده است.

لنز های برند Lieqi  که در بازار به لنزهای کلیپسی معروف هستند، در رده متوسط جا دارند و کیفیت قابل قبولی را دارا می‌باشند. این شرکت تا کنون لنزهای فیش‌آی، واید، سوپر واید، ماکرو، تله و CPL را تولید کرده است که دارای کیفیت مناسبی در عکس گرفتن می‌باشند.

 در تولید این لنزها از پلاستیک فشرده به جای شیشه استفاده شده که مقداری کیفیت تصویر را نسبت به لنز‌های برند osino  کاهش می‌دهد اما در کل لنز دوربین lieqi  نیز دارای کیفیت و کارآیی مناسبی در بین لنزهای دوربین موبایل می‌‌باشند.

لنز دوربین easy macro نوع دیگری از لنزهای دوربین موبایل است و لنزهای این شرکت به شکل یک بند دور گوشی شما متصل می‌شوند. اگر قصد خرید لنز ماکرو به صورت تکی را دارید، این لنز دوربین موبایل با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب بهترین انتخاب برای شما می‌تواند باشد و با انتخاب دو عدد یا چند عدد از این لنز دوربین قدرت بزرگ‌نمایی و عکس گرفتن شما چند برابر خواهد شد. این لنز دارای قدرت و کیفیت بیشتری در نگهداری هست و بسیار کم‌تر دچار آسیب دیدگی می‌شود.

خرید لنز دوربین موبایل چگونه است؟

حال که با لنز دوربین موبایل به خوبی آشنا شدید و می‌دانید که به کمک این لنزها می‌توان عکس‌های بسیار زیبا و باکیفیت‌تری به وسیله موبایل گرفت، بهتر است برای خرید لنز دوربین موبایل اقدام کنید تا دنیای بسیار زیباتری از عکاسی و فیلم‌برداری را تجربه کنید. با استفاده از لنز دوربین دیگر نگرانی از کم‌کیفیت شدن و شفاف نبودن عکس‌ها نخواهید داشت و عکس‌ها را بسیار واضح و جذاب خواهید دید. فروشگاه چیتاپلاس انواع لنز دوربین موبایل را در برندهای مختلف با کیفیت بسیار مناسب در اختیار شما می‌گذارد که می‌توانید این محصولات را از این فروشگاه تهیه کنید و به راحتی از آن استفاده کنید. برای خرید لنز دوربین موبایل بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به فروشگاه چیتا پلاس وارد شوید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.