چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

چرا کیف پول سخت افزاری بجر | Ledger

کیف پول سخت افزاری ledger | لجر، بهترین راهکار برای امن نگه‌داشتن، نگه‌داری و مدیریت دارایی crypto شما هست. این کیف پول با برنامه زنده ledger ترکیب شده و به وجود آمده است. این کیف پول با بیشترین استاندارد امنیتی طراحی شده است تا در همه زمان‌ها، حساب crypto شما را امن نگه دارد. 

برنامه زنده لجر امکان کارهایی مانند خرید، فروش، تعویض و مبادله دارایی‌ها با شرکا و دوستان به آسانی و با امنیت را امکان پذیر می‌کند. با استفاده از برنامه ledger شما می‌توانید در امنیت باشید، مقدار بسیار زیاد و گسترده ای دارایی های نگه‌داری شده دیجیتال را نگه‌داری و مدیریت کنید. امروزه بیشتر از ۲ میلیون واحد فروخته شده از کیف پول‌های سخت افزاری در سراسر جهان وجود دارد.

 شما به تنهایی نمی‌توانید دارایی‌های ارز دیجیتال را نگه‌داری کنید و برای نگه‌داری آن نیاز به کیف پول سخت‌افزاری است تا ارزهای دیجیتال شخصی شما نگه‌داری شود. استفاده از کیف پول ارز دیجیتال، یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای تصمیم گیری است. فاکتور ها و عوامل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می‌شود کیف پول سخت افزاری ledger را انتخاب کنید که در ادامه آمده است.

Ledger راهی برای آزادی و استقلال مالی

سیستمی ساخته شده است که به شما اجازه می‌دهد به سادگی دارایی‌های دیجیتال‌تان را در امنیت نگه‌داری و مدیریت کنید. وقتی که شما crypto خود را ساخته‌اید، انگار که یک کلید شخصی در دست دارید. این کلید امکان دسترسی به سکه‌ها و دارایی‌هایتان را می‌دهد و با استفاده از آن می‌توانید به دارایی‌تان برسید. شما باید از کلید خود به خوبی محافظت کنید و آن را در امنیت کامل نگه‌داری کنید. 

Ledger بالاترین سطح محافظت و کنترل را به شما می‌دهد: کیف پول سخت‌افزاری که ابزار ledger دارد، بهترین راه برای امن نگه داشتن پول شما است به طوری که می‌توانید تمام دارایی را خودتان کنترل کنید. شما همیشه می‌توانید از کیف پول سخت افزاری ledger با استفاده از کلیدی که دارید، محافظت کنید به طوری که هیچ کس دیگری امکان دسترسی به آن را نخواهد داشت. در این برنامه شما می‌توانید با امنیت کامل، خرید و تعویض و مبادله پول را انجام دهید و این کار برای شما بسیار آسان انجام می‌شود. 

 

ledger ابزار و برنامه ای برای اجرای همه چیز

ledger دارای برنامه ای به نام ledger live است که این برنامه به شما اجازه می دهد به سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف و بسیار متنوع ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کنید. با استفاده از ledger live شما بر کیف پول دیجیتال تسلط کافی دارید.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

شما می‌توانید بیت کوین، اتریوم، پول نقد، DASH، USDT، stellar را به صورت مستقیم از طریق ledger live بخرید و بفروشید. 

ledger live هم‌چنین به شما اجازه می‌دهد که بیت کوین‌ را برای برخی ارزهای دیجیتال زمانی که به آن نیاز دارید، بفروشید. با استفاده از ledger live شما می‌توانید به آسانی دارایی هایتان را با استفاده از ابزار staking crypto مانند  AlgorandCosmosTezosTron  Polkadot  و … با امنیت بسیار زیاد افزایش دهید.

 شما همچنین می‌توانید دارایی‌های دیجیتال را قرض بگیرید تا سود و نفع زیادی به دست بیاورید. البته این کار نسبتا سختی است و با تمرین و دقت بسیار زیاد این افزایش دارایی اتفاق خواهد افتاد.

تعویض کیف پول ارز دیجیتال

شما می‌توانید یک کیف پول ارز دیجیتال crypto را با دیگری به صورت مستقیم از طریق ledger live مبادله یا تعویض کنید. با استفاده از این‌کار می‌توانید دارایی‌هایتان را متنوع‌تر کنید و انواع دارایی‌ها را بیشتر کنید. این مبادله و جابه جایی ارزهای دیجیتال یک راه آسان و سریع برای متنوع‌تر کردن هر چه بیشتر دارایی‌های شما است.  با یک رابط آسان و ساده، ledger live به شما کمک می‌کند که در زمان مناسب چک کردن دارایی ها را انجام دهید و همه معاملات خود را به راحتی مدیریت کنید.

در هنگام کار با کیف پول لجر اقدامات شما بر روی صفحه نمایش دستگاه قابل مشاهده است. می‌توانید کنترل کنید که چه اتفاقی در هر لحظه دارد می‌افتد و به راحتی هر تراکنش و معامله‌ای را تایید کنید. هر عملی را با ۲ دکمه می‌توانید کنترل کنید. به عبارت دیگر، کیف پول سخت‌افزاری به شما کمک می‌کند که همه تراکنش‌ها یا اقدامات مالی دیگر را تایید کنید و از امنیت بسیار زیادی که در این کیف پول وجود دارد، نهایت لذت را ببرید.

دارایی‌های پشتیبانی شده crypto:شما می‌توانید دارایی های زیادی را با استفاده از ابزار ledger live به صورت مستقیم مدیریت کنید. برای مدیریت برخی داریی ها، می‌توانید از کیف پول های دیگر نیز استفاده کنید. شما می‌توانید همه دارایی‌های crypto پشتیبانی شده را به راحتی پیدا کنید.

کیف پول‌های در دسترس  برای مدیریت دارایی‌های دیگر crypto : برای دارایی های ارز دیجیتال که بر روی ledger live پشتیبانی نشده است، شما می‌توانید از کیف پول‌های دیگری که سازگار هستند استفاده کنید تا crypto مدیریت شود.

امنیت کیف پول سخت افزاری لجر

 Ledger اولین و تنها کیف پول سخت‌افزاری معتبر در بازار است که برای امنیت این کیف پول گواهی معتبر سازمان ANSSI ،آژانس امنیتی سایبری فرانسه صادر شده است و از این رو، دارای اعتبار بسیار زیادی می‌باشد.

 کیف پول‌های ledger تنها کیف پول سخت‌افزاری موجود هستند که سفارش os (Bolos) می‌دهند تااین دستگاه را در برابر حملات مخرب محافظت و برنامه‌ها را از یک‌دیگر تفکیک و جدا کنند. در واقع ledger یک سیستم سفارشی برای محافظت بیشتر از دارایی‌های شما هست.

یکپارچه‌ترین تراشه امن : کیف پول سخت افزای ledger از ترکیب تراشه‌های معتبری به وجود می‌آید که قابلیت مقاومت و ظرفیت رمزنگاری داده امن مانند کلید شخصی را دارند تا در برابر حملات و مشکلات بیرونی محافظت شوند و امنیت اطلاعات آن‌ها حفظ شود.

چک‌کردن واقعی برای اطمینان از یکپارچگی دستگاه در هر زمان: با استفاده از کیف پول leger چک کردن واقعی اطلاعات اتفاق می‌افتد و به صورت تضمینی مورد اعتبار قرار می‌گیرد. تا نشان داده شود دستگاه شما در خطر امنیتی نیست و دستکاری اتفاق نیفتاده است.

کیف پول سخت افزاری لجر امروزه مورد اعتماد بیش از ۲ میلیون کاربر است و بسیاری از افراد کارشناس و مبتدی علاقه بسیار زیادی به استفاده از آن دارند.

و نکته‌ی آخر در مورد کیف پول ارز دیجیتال لجر این است که  شما می‌توانید از پشتیبانی چند‌زبانه لجر با ۱۰ کارشناس crypto استفاده کنید و لذت ببرید. ما این‌جا هستیم که به شما کمک کنیم! برای خرید کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و یا خرید لجر نانو ایکس می‌توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

اینفوگرافی کیف پول سخت افزاری لجر
اینفوگرافی کیف پول سخت افزاری لجر

خلاصه

کیف پول سخت‌افزاری لجر، ابزاری مناسب برای امن نگه‌داشتن، نگه‌داری و مدیریت دارایی crypto شما هست که با برنامه زنده ledger ترکیب شده است و امکان خرید، فروش، تعویض و مبادله دارایی‌ها با شرکا و دوستان را به آسانی و با امنیت امکان‌پذیر می‌کند و مدیریت و مبادله مالی را به راحتی می‌توانید با استفاده از این کیف پول سخت‌افزاری انجام بدهید. در برنامه ledger کیف پول سخت‌افزاری لجر شما می‌توانید با امنیت و آسایش کامل، خرید و تعویض و مبادله پول را به راحتی انجام بدهید و این کار بسیار آسان و بدون مشکلی انجام می‌شود، به طوری که شما به آسانی و به تنهایی مسئول پول خود خواهید بود و نگران امنیت پول خود نخواهید بود.

کیف پول ledger دارای برنامه‌ای به نام ledger live است که این برنامه به شما امکان و اجازه این را می‌دهد که به سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف و بسیار متنوع و زیاد ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید و تراکنش و نگه‌داری دارایی‌ها و ارزهای دیجیتال را به راحتی و بدون مشکل انجام بدهید. هم‌چنین شما می‌توانید بیت‌کوین، اتریوم، پول‌نقد، Dash، USDT، stellar و … را به صورت مستقیم با استفاده از ledger live بخرید و بفروشید. هم‌چنین شما می‌توانید با قرض گرفتن دارایی‌های دیجیتال، سود و نفع زیادی به دست بیاورید و این برنامه‌ها کمک زیادی به شما برای رشد مالی و داشتن معاملات مناسب می‌کند.

شما هم‌چنین می‌توانید یک کیف پول ارز دیجیتال crypto را با دیگر انواع کیف پول ارز دیجیتال به صورت مستقیم از طریق leger live مبادله یا تعویض بکنید و با استفاده از این کار مبادله مالی بسیار بیشتر انجام خواهد شد و تنوع دارایی‌های شما افزایش خواهد یافت و دارایی‌های خود را بیشتر از قبل خواهید کرد. هم‌چنین این امکان برای شما وجود دارد که دارایی‌های crypto خود را به صورت مستقیم مدیریت کنید و بر دارایی‌های خود نظارت بسیار راحت و بیشتری خواهید داشت.

امنیت کیف پول سخت‌افزاری لجر بسیار بالا است و به عبارتی اولین و تنها کیف پول سخت‌افزاری معتبر در بازار است که گواهی معتبر سازمان ANSSI یا آژانس امنیتی سایبری فرانسه برای امنیت این کیف پول صادر شده است، به همین دلیل اعتبار این کیف پول سخت‌افزاری بسیار بالا می‌باشد. این کیف پول دارای OS یا سیستم عاملی است که دستگاه را در برابر حملات مخرب محافظت می‌کند و برنامه‌های نرم‌افزاری را از یک‌دیگر تفکیک و جدا می‌کند و شما می‌توانید با نظم و امنیت بسیار زیاد، تراکنش‌ها و مبادلات مالی را انجام بدهید. با استفاده از کیف پول سخت‌افزاری لجر شما مبادلات مالی را با بیشترین امنیت و به راحت‌ترین شکل انجام خواهید داد و از تراکنش‌های ارز دیجیتال لذت بسیار زیادی خواهید برد.  

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.