چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

انواع بهترین سشوار های مو

سشوار وسیله‌ای است که برای خشک‌کردن و مرتب‌کردن موها در زندگی روزمره بسیار استفاده می‌کنیم و برای داشتن موهای مرتب و ظاهری زیبا و آراسته از سشوار حتما باید استفاده کنیم. در این‌جا می‌خواهیم انواع سشوار‌های موجود در بازار را معرفی کنیم تا انواع مدل‌های سشوار سال ۲۰۲۱ را شناسایی کنید و بتوانید بهترین سشوار موجود در بازار را بشناسید و استفاده کنید. با شناخت بهترین مارک سشوار خواهید توانست بهترین ظاهر را از خود داشته باشید.

انواع سشوار‌های معروف بازار چیست؟

سشوارهای 2021 انواع زیادی دارند که به خوبی موهای شما را خشک و مرتب می‌کنند. با دیدن سشوار‌ها شاید نتوان بهترین سشوار موجود در بازار را پیدا کرد اما می‌توان برخی انواع سشوار مناسب در بازار را به خوبی شناخت.

1- سشوار پرومکس

یکی از بهترین سشوار های موجود، سشوار پرومکس‌ می‌باشد که دارای قدرت زیادی در خشک‌کردن موها و شکل‌دادن به سر شما می‌باشد. انواع سشوار پرومکس از بهترین مارک سشوار حساب می‌شوند و با داشتن موتور ac و توان بالای ۲۰۰۰ وات مورد استفاده افراد بسیار زیادی قرار می‌گیرند. بیشتر انواع سشوار پروکس دارای سه متمرکز کننده هوا، فناوری تولید یون، دو حالت سرعت و سه حالت دما و فیلتر قابل جدا شدن هستند که این ویژگی‌ها باعث حرفه‌ای شدن سشوار پرومکس‌ می‌شوند. 

ژنراتور یونی با روشن کردن سشوار فعال می‌شود و یون‌های منفی تولید می‌شود. این یون‌ها از سشوار خارج می‌شوند و پس از برخورد با موها، الکتریسته ساکن روی موها را از بین می‌برند. به همین دلیل حالت دادن موها با استفاده از این سشوار راحت‌تر می‌تواند باشد و برای خشک کردن موها می‌توانید سشوار را روی دما و سرعت مورد نیاز قرار دهید. این سشوار بسیار مناسب برای خانه و مسافرت می‌باشد.

پرومکس یکی از بهترین سشوار ها

2- سشوار دایسون

سشوار دایسون یکی از بهترین مارک‌های سشوار شناخته می‌شود. این سشوار دارای طراحی لوکس و ساده‌ای است و با وجود قدرت و کیفیت بسیار زیادی که در خشک کردن موهای شما دارد، وزن آن بسیار کم می‌باشد و هیچ فشاری به شما وارد نمی‌شود. بیشتر انواع سشوار دایسون حدود ۱۰۰۰ بار در دقیقه چرخش دارند و سرعت خشک‌کردن موها با استفاده از این سشوار بسیار بالا و مناسب است. خشک‌کردن و حالت‌دهی موها بدون استفاده از حرارت از ویژگی‌های انواع سشوار دایسون است .این سشوار صفحه‌های سرامیکی دارد که به همین دلیل آسیبی به موها وارد نمی‌شود و موتور مناسب این سشوار موها را به راحتی حالت می‌دهد و خشک می‌کند.

فیلیپس یکی از بهترین سشوار ها

3- سشوار فیلیپس

سشوار فیلیپس یکی از انواع سشوار بسیار مناسب برای خشک کردن و حالت دادن موها می‌باشد و برخی دارای موتور DC می‌باشند و برخی موتور AC دارند. سشوار فیلیپس دارای قابلیت تولید یون است و با تولید یون‌های منفی و شکسته‌شدن مولکول‌های آب، با سرعت بسیار بیشتری موهای شما خشک خواهند شد . ثبیت کننده یونی سشوار فیلیپس باعث می‌شود موها درخشان‌تر به نظر برسند و حالت وزشدگی موها کمتر شود و به نرمی و لطفات موهای شما اضافه شود. 

در این سشوار یک متمکزکننده و یک دیسپانسر نیز وجود دارد که برای حجم به موهای فردار و موج‌دار بسیار مناسب خواهد بود. سشوار فیلیپس دارای سرعت باد بالا و دکمه‌های مختلف برای تنظیم سرعت و تنظیم حرارت سشوار می‌باشد که به همین دلیل استفاده از این سشوار گزینه بسیار مناسبی برای داشتن موهایی خشک و مرتب می‌باشد.

4- سشوار چرخشی

سشوار چرخشی یکی از دیگر انواع سشوار می‌باشد که با استفاده از این سشوار بسیار راحت‌تر می‌توانید سشوار خود را حرکت دهید و خشک کردن و تغییر موهایتان بسیار سریع‌تر و راحت‌تر اتفاق خواهد افتاد. سشوار چرخشی دارای سر برسی شکل می‌باشد که هنگام روشن شدن می‌چرخد و به خوبی موهای شما را شکل می‌دهد.

5- سشوار بابلیس

سشوار چرخشی بابلیس از دیگر انواع سشوار چرخشی موجود در بازار می‌باشد. برس گرد سشوار بابلیس برای حجم‌دار و حالت‌دار کردن موها استفاده می‌شود و با توان موتور بسیار بالا و مناسب کار می‌کند. سشوار بابلیس دارای تقویت کننده و فیلتر هوای جدا شدنی می‌باشد و هم‌چنین قابلیت یون‌سازی دارد که این قابلیت علاوه بر کاهش مدت زمان خشک‌شدن موهای شما، موها را بسیار لطیف و نرم و مناسب می‌کند و موها با سرعت بیشتری خشک می‌شوند و نرمی و لطافت آن‌ها بیشتر می‌شود. با استفاده از تنظیمات سرعت و دما در سشوار بابلیس می‌توان موهای خشک و مرطوب را راحت‌تر صاف کرد و حالت داد و به کمک بادسر موها راحت‌تر تثبیت می‌شود.

6- سشوار برسی

سشوار برسی یکی از انواع سشوار چرخشی می‌باشد که هنگام خشک کردن می‌چرخد و موهای شما را خشک می‌کند و در برندهای مختلف می‌توانید انواع سشوار برسی را تهیه کنید و برای حجم‌دار و حالت‌دار کردن موها از انواع سشوار برسی استفاده کنید. انواع این سشوار کمک می‌کند که از شانه و برس هم‌زمان استفاده کنید و با استفاده از دکمه‌های کنترل و تنظیم دما در مدت زمان کوتاه‌تری موهای خود را مرتب و خشک کنید.

7- سشوار براون

سشوار براون یکی از انواع بهترین سشوار می‌باشد که در انواع مختلف مسافرتی، حرفه‌ای و برسی در بازار وجود دارد. سشوار براوان دارای موتور سنگین قوی و حالات مختلف سرعت باد و سرعت دما می‌باشد و دارای دکمه سردکن بسیار مناسبی می‌باشد.

 از دیگر ویژگی‌های انواع سشوار براوان می‌توان به فناوری تولید یون، حلقه آویختن، طول سیم بسیار بلند و بدنه بسیار محکم و طراحی اروگونومیک بسیار مناسب اشاره کرد که سبب می‌شود در مواردمختلف از این سشوار استفاده شود. عمر طولانی و کیفیت بسیار بالای سشوار براون این محصول را برای استفاده شما بسیار مناسب می‌کند.

8- سشوار پرینسلی

سشوار چرخشی پرینسلی یکی از مهم‌ترین انواع سشوار چرخشی می‌باشد که دارای انواع سری های کوچک و بزرگ، موتور قوی، المنت سرامیک و مناسب برای استفاده خانگی و مسافرتی است. بر روی بدنه سشوار چرخشی پرینسلی به غیر از دکمه خاموش روشن، دکمه حرکت سری دستگاه هم وجود دارد و با استفاده از این قابلیت می‌توان موها را در دو جهت حالت‌دار کرد. کفه‌های سرامیکی که در این سشوار وجود دارد، دارای مقاومت در برابر حرارت هستند و به همین دلیل دیرتر فرسوده می‌شوند و عمر طولانی‌تری دارند. حرارتی که در زیر کفه‌های سرامیکی وجود دارد، در سطح سرامیک پخش شده و آن را داغ می‌کند و به همین دلیل حرارت به طور یکسان به موهای شما منتقل می‌شود.خاصیت یونی سشوار چرخشی پریسنلی از دیگر ویژگی‌های این سشوار است که سرعت خشک‌کردن موها را بسیار زیاد افزایش می‌دهد.

سشوار بابلیس بهترین سشوار مو

9- سشوار پرومکس

سشوار پرومکس از دیگر انواع سشوار بسیار حرفه‌ای می‌باشد که کمک زیادی به خشک‌کردن موهای شما می‌کند. سشوار حرفه‌ای پرومکس دارای قدرت موتور بسیار بالا می‌باشد و با داشتن قابلیت‌های تولید یون، دکمه‌ی باد سرد و تنظیم‌کننده های هوا و دما، خشک کردن و مرتب کردن موهای شما را بسیار راحت‌تر می‌کند.

 سشوار پرومکس دارای سیم بلندی برای اتصال می‌باشد و در محل اتصال دارای حلقه‌ای است که می‌توان سشوار را با استفاده از آن حلقه آویزان کرد. سشوار پرومکس دارای قابلیت یونی می‌باشد که همین کمک می‌کند موها با سرعت بیشتری خشک و مرتب شوند و وز شدن موها کمتر اتفاق بیفتد و حالت‌دادن به موها راحت‌تر شود. هم‌چنین امکان تنظیم باد و دما در سشوار پرومکس به راحتی وجود دارد.

بهترین سشوار پاناسونیک

10- سشوار پاناسونیک

سشوار پاناسونیک از دیگر انواع سشوارهای حرفه‌ای و بسیار مناسب می‌باشد که دارای کیفیت بسیار بالا و قدرت موتور زیادی می‌باشد و بسیار عالی موهای شما را خشک می‌کند. این سشوار دارای فناوری تولید یون می‌باشد که کمک می‌کند موهای شما بسیار بهتر حفظ شود و خشک کردن آن سریع‌تر انجام شود. سشوار پاناسونیک دارای قابلیت ارگونومیک می‌باشد که استفاده از آن را راحت‌تر می‌کند و بسیار بهتر می‌توانید سشوار را به دست بگیرید و بدون خستگی زیاد از آن استفاده کنید. سشوار های پاناسونیک دارای قابلیت‌های بسیار زیادی هستند و می‌توانید هم در آرایشگاه و هم در خانه به راحتی استفاده کنید.

11- سشوار جانسون

یکی از انواع بهترین سشوار، سشوار جانسون می‌باشد که دارای قدرت موتور قوی و کیفیت بسیار بالایی برای خشک کردن و مرتب کردن موهای شما می‌باشد. این سشوار دارای قدرت پرتاب باد بسیار بالایی می‌باشد و از سشوارهای بسیار حرفه‌ای حساب می‌شود. بر روی بدنه‌ سشوار جانسون دکمه‌هایی تنظیم شده که کار تنظیم حرارت سشوار و میزان قدرت دمیدن باد را انجام می‌دهند. سشوار جانسون دارای اندازه سیم و وزن بسیار مناسب می‌باشد که استفاده از آن را می‌تواند بسیار به‌صرفه‌تر کند. هم‌چنین خاصیت یونی که در این سشوار وجود دارد، کیفیت موهای شما را هرچه بیشتر حفظ می‌کند و سرعت خشک کردن موهای شما را افزایش می‌دهد. هم‌چنین این سشوار دارای فیلتر هوای قابل جدا شدن می‌باشد که از دیگر مزایای این سشوار حساب می‌شود.

در این‌جا سعی کردیم بهترین سشوار ها را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین مارک‌های سشوار را برای مرتب‌کردن و خشک‌کردن موهایتان انتخاب کنید و موها و ظاهری بسیار سالم‌تر و شاداب‌تر داشته باشید. فروشگاه چیتاپلاس انواع سشوار را با قیمت و کیفیت بسیار مناسب و در زودترین زمان ممکن در اختیار شما می‌گذارد. 

شما می‌توانید خرید سشوار را از فروشگاه چیتاپلاس انجام دهید تا موهای بسیار سالم و شادابی داشته باشید و از ظاهرتان لذت ببرید. برای خرید سشوار بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه محصولات شوید. در خدمت شما هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.