چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

خرید موس گیمینگ، خرید موس بازی

موس بازی چیست و چه کاربردی دارد؟

موس کامپیوتر وسیله­‌ای است که همه گیمرها و علاقه­‌مندان به بازی و سرگرمی، هنگام اجرای بازی کامپیوتری بسیار از آن استفاده می­‌کنند و یکی از عوامل بسیار مهم در اجرای بازی‌های رایانه‌­ای و پیشبرد آن و لذت بردن هرچه بیشتر از بازی می­‌باشد. موس کامپیوتر تاثیر بسیار زیادی در استفاده بهتر از فرصت ها هنگام اجرای بازی می‌­باشد.پس باید در خرید موس گیمینگ حتما دقت کنیم. کاربرد موس گیمینگ در تغییر زاویه دوربین و حرکت در بازی به خوبی برای هر گیمری درک می‌شود. 

به عبارتی همه سربازها سعی می­‌کنند یک اسلحه قوی هنگام مبارزه در اختیار داشته باشند و با قدرت و امکاناتی قوی به جنگ دشمن بروند. در بازی کامپیوتری، اسحله یک گیمر موس بازی او است که به خوبی این نقش را ایفا می‌کند. به کمک موس بازی می­‌توان جنگ با دشمن را کنترل کرد.

 بهترین کار برای استفاده مناسب از موس هنگام بازی، خرید موس بازی است که دارای امکانات ویژه و مخصوص بازی های کامپیوتری ­‌باشد که باعث افزایش کیفیت بازی و لذت بردن هرچه بیشتر هنگام بازی بشود.

موس بازی کمک بسیار زیادی در اجرای بازی به هر گیمری می‌کند. در واقع زمانی که در اجرای بازی لازم است با دشمنی سرسخت یا یک هیولا مبارزه شود، خرید موس بازی می­‌تواند کمک بسیار زیادی به اجرای هرچه بهتر و سریع‌­تر بازی کند و گیمر بتواند بدون وققه و مشکل در سرعت، با حریف سرسخت به مبارزه بپردازد.

موس گیمینگ در بازی های ورزشی مثل فوتبال و بسکتبال نیز بسیار می­‌تواند به کمک یک گیمر حرفه‌­ای بیاید و زمانی که نیاز به سرعت بالا و واکنش سریع است بدون مشکل حرکت خود را انجام دهد. 

موس های بازی به دو نوع سیم دار و بی سیم نیز تقسیم می­‌شوند که با توجه به نیاز و سلیقه شما، می‌­توانید هر نوع آن را خرید و استفاده کنید. برای استفاده از موس‌های گیمینگ سیم‌دار نیاز است که موس به کامپیوتر وصل باشد، اما موس گیمینگ بی‌سیم را می‌توان بدون اتصال به کامپیوتر و از راه دور با استفاده از بلوتوث نیز استفاده کرد. در ادامه می‌خواهیم بهترین موس‌های بازی که در بازار وجود دارند را معرفی کنیم تا با شناخت بهتر موس‌های بازی، برای خرید بهترین مدل‌های آن اقدام کنید و با موفقیت خرید موس‌های گیمینگ ارزان را با موفقیت انجام دهید .

۱-خرید موس گیمینگ ریزر

امروزه‌ یکی از مهم‌ترین برند‌های مشهور برای موس گیمینگ، موس‌های گیمینگ ریزر می‌باشد که دارای کیفیت‌ها و کارکرد بسیار عالی می‌باشند. خرید موس گیمنیگ ریزر بسیار توصیه می‌شود، زیرا با امکانات بسیار زیاد می‌تواند یک تجربه بسیار عالی برای هر گیمر حرفه‌ای درست کند.

قیمت موس گیمینگ ریزر با توجه به کیفیت و امکانات بالای آن، از ۱ میلیون تومان تا ۷ میلیون تومان فرق می‌کند تا جایی که برای خرید موس گیمینگ ریزر ارزان باید حداقل ۱ میلیون تومان صرف کرد و بهترین موس گیمینگ ریزر هم از نظر قیمت و هم کیفیت، در حدود ۳ میلیون تومان قیمت دارد.

موس‌های مخصوص گیمینگ ریزر، دارای dpi و حسگر‌های قوی و قابلیت شخصی‌سازی بیشتر برای کاربر است که فضای بازی را برای گیمر حرفه‌ای به شدت مهیا می‌کند. بیشتر انواع موس بازی ریزر، دارای کلید‌های زیادی با قابلیت برنامه ریزی و تنظیم نمای‌بازی است و ارگونومی قابل تغییر دارد و حتی امروزه این موس‌ها به گونه‌ای تنظیم و طراحی شده‌اند که برای سبک‌های گرفتن مختلف موس در دست مناسب هستند. 

هنگام اجرای بازی بسیار نیاز به انعطاف پذیری است و لازم است که با توجه به موقعیت‌های مختلف گیمر، موس بازی تغییر ‌کند تا بتواند با توجه به شرایط‌ و موقعیت‌های مختلف گیمر با بازی سازگار شود. هم چنین موس‌های گیمینگ ریزر سازگار برای هر اندازه دست و قابل تنظیم با دست‌های چپ و راست است و سرعت بسیار بالا در پاسخ‌دهی به گیمر دارد که این یکی از دلایل علاقه گیمر‌ها به خرید و استفاده از این نوع موس‌های بازی است و تهیه آن به شما گیمر گرامی بسیار توصیه می‌شود.

۲-خرید موس گیمینگ لاجیتک

موس مخصوص بازی لاجیتک از انواع دیگر موس گیمینگ می‌باشد که بسیاری از گیمرها از آن استفاده می کنند و دارای سرعت و امکانات بسیار زیادی می­‌باشد. از این رو خرید موس گیمینگ لاجیتک را به شما توصیه می‌کنم. قیمت موس های گیمینگ لاجیتک متفاوت است و از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون تومان فرق می کند و اگر گیمری بخواهد موس گیمینگ لاجیتک ارزان بخرد، باید در حدود ۱ میلیون تومان هزینه کند.

 تنظیمات این نوع موس گیمینگ، بسیار مناسب است به طوری که امکان سفارشی کردن کلید‌ها متناسب با سبک بازی برای گیمر وجود دارد و تمامی فعالیت‌های گیمر می‌تواند متناسب با نیاز گیمر در بازی و موقعیت‌ها در بازی، برنامه ریزی شود.

این نوع موس گیمینگ می‌تواند هم بدون اتصال به کامپیوتر و با بلوتوث و هم به صورت سیمی و با اتصال USB کار کند تا از امکانات بسیار عالی این موس استفاده شود. این موس دارای سرعت بسیار بالایی در اتصال و اجرا است که به همین جهت سرعت اجرای بازی در آن بسیار بالا می‌رود و شما راحت‌تر بازی را جلو خواهید برد. 

موس بازی لاجیتک، دارای تکنولوژی سنسور پیشرفته، حسگر نوری با فن آوری بالا و سرعت ردیابی بسیار مناسب است و می‌توان گفت موس های گیمینگ لاجیتک بهترین dpi موس برای بازی را دارند و به همین جهت موس‌های لاجیتک بهترین تنظیمات موس برای بازی را دارند که باعث می‌شود گیمرها علاقه بسیار زیادی به خرید این موس گیمینگ داشته باشند.

از جمله محصولات دیگر، موس‌پد گیمینگ لاجیتک می‌باشد که به همراه موس بازی لاجیتک عرضه می‌شود.موس پد، بستر و فضایی مناسب را برای حرکت موس و تغییر موقعیت در بازی به وسیله موس فراهم می‌کند.

۳-خرید موس گیمینگ تسکو

اگر به دنبال خرید موس گیمینگ ارزان هستید و موسی می‌خواهید که هم دارای کیفیت بسیار مناسب برای بازی و هم قیمت ارزان و مناسب باشد، موس مخصوص بازی تسکو به خوبی می‌تواند به شما کمک کند  قیمت موس گیمینگ تسکو در حدود ۱۰۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان می‌باشد که در شرایط فعلی بازار، می‌تواند قیمت بسیار مناسب و ارزانی برای خرید موس گیمینگ باشد و با خرید به صرفه این موس گمینیگ می‌توانید به خوبی از اجرای بازی ها لذت ببرید.

موس‌های مخصوص بازی تسکو دارای ضربه پذیری بالا در هنگام اجرای بازی هستند و قابلیت کنترل دقت موس با استفاده از کلیدها وجود دارد و اگر چه در مقایسه با موس‌های گیمینگ لاجیتک و ریزر دارای دقت و DPI کمتری هست ، اما با توجه به ارزان بودن و کیفیت و امکاناتی که دارد، می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای خرید و استفاده باشد. 

موس بازی تسکو که داری دکمه‌های زیادی است، برای اجرای بازی‌های کامپیوتری و کنترل مولتی‌مدیا بسیار مناسب است. این موس گیمینگ، دارای قابلیت تنظیم دقت بالایی است که این محصول را برای اجرای بازی‌های کامپیوتری هرچه بیشتر ایده آل می‌کند. 

نوع حسگر این محصول به‌صورت نوری و یا اپتیکال است که دقت بسیار بالایی را هنگام بازی به وجود می‌آورد و از اشتباهات و خطاهای بازی جلوگیری می‌کند. همچنین پوشش کابل موس گیمینگ تسکو از نوع کتان است که مقاومت آن را در طول زمان استفاده طولانی مدت بسیار بالاتر می‌برد. 

برای کلید‌های موس میزان 5 میلیون کلیک موس توسط شرکت سازنده طراحی شده که بیانگر مقاومت بالای محصول است و گیمر حرفه‌ای می‌تواند مدت زمان طولانی با خیال راحت از این موس استفاده کند.

۴-خرید موس گیمینگ ایسوس

از بهترین موس‌های بازی که بسیار در بازار معروف و مورد استفاده می‌باشند، موس‌های گیمینگ ایسوس هستند که بسیار پرطرفدار و دارای کیفیت‌های بالایی در اجرای بازی است. همچنین می‌توان گفت دارای بهترین تنظیمات و سرعت برای بازی است. قیمت موس گیمینگ ایسوس از ۶۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون تومان تفاوت می‌کند.

بیشتر موس‌های مخصوص بازی ایسوس در خانواده‌ی محصولات ROG شرکت ایسوس قرار می‌گیرد. این سری از موس‌های گیمینگ دارای کلیدهای زیادی هستند که کلیدهای کناری قابلیت برنامه ریزی هنگام اجرای بازی و تغییر موقعیت‌ها در شرایط مختلف بازی را دارند. بسیاری از موس‌های گمینگ ایسوس از طریق بلوتوث به رایانه‌ی شما متصل می‌شوند. موس‌های ایسوس دارای رزولوشون یا dpi بالا است که به همین جهت سرعت اشاره‌گر در این نوع موس‌ها بسیار بالا می‌رود و تنظیمات و قابلیت این نوع موس‌ها نسبت به موس‌های گیمینگ دیگر نیز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. از قابلیت‌های بسیار جالبی که بیشتر موس‌های بازی ایسوس دارند، این است که برای هر موس گیمینگ، یک پایه برای شارژ موس وجود دارد که با قراردادن موس بر روی آن می‌توان باتری داخلی موس را به راحتی شارژ کرد. همچنین موس‌های بازی ایسوس دارای نشانگرهای LED هستند که هنگام تغییر میزان رزولوشن موس تغییر رنگ می‌دهند.

موس و کیبورد گیمینگ ایسوس از محصولات بسیار باکیفیت و مناسب در صنعت سرگرمی هستند و بسیار مناسب است که هر گیمری علاوه بر موس گیمینگ، کیبورد گیمینگ نیز تهیه کند و از آن نیز استفاده کند. کیبورد گیمینگ دارای سرعت بسیار بالایی در اجرا است و می‌توان دستورات ترکیبی بسیار زیادی را هنگام بازی اجرا کرد. زمانی که موس گیمینگ و کیبورد گیمینگ ایسوس در کنار یکدیگر قرار بگیرند، می‌توان لذت بسیار بالای بازی کامپیوتری را به خوبی درک کرد.

علاوه بر این یکی از محصولات مهم دیگری که به همراه موس گیمینگ ایسوس عرضه می‌شود، موس پد گیمینگ ایسوس است. که با انواع سنسور‌ها و موس‌های بازی ایسوس سازگار بوده و امکان ردگیری و پردازش دقیق دستورات کنترلی و حرکتی را برای گیمر فراهم می‌کند .

بنابراین خرید موس پد گیمینگ ایسوس می‌تواند بسیار به گیمر کمک کند که بازی را بسیار بهتر اجرا کند و امکان تغییر موقعیت‌ها و شرایط بسیار بهتر و آسان‌تر در بازی را فراهم کند. سطح زیرین موس‌پد گیمینگ ایسوس دارای لایه لاستیکی ضد لغزش است که اطراف این موس‌پد مقاوم‌سازی شده تا در زمان طولانی استفاده موس گیمینگ ایسوس با فرسودگی و خرابی مواجه نشود.

 این نوع موس‌پد دارای ضخامت و استحکام بسیار بالایی می‌باشد که سبب راحتی بیشتر شما هنگام استفاده از این نوع موس بازی می‌شود. موس‌پد گیمینگ ایسوس دارای اندازه و ابعاد بزرگی است که بستر و فضای مناسب و گسترده‌ای را برای قرارگیری لپ‌تاپ، موس بازی و کیبورد بزرگی را ایجاد می‌کند و می‌توانید وسایل بازی را به راحتی برروی آن قرار دهید.

حال که کاربرد و استفاده انواع موس گیمینگ را در دنیای بازی و سرگرمی به خوبی دیدید، وقت آن است که برای خرید موس گیمینگ اقدام کنید و با خرید بهترین موس‌های بازی، از امکانات بسیار بالای این محصولات به خوبی استفاده کنید و با خرید موس گیمینگ از اجرای بازی بیشترین لذت را ببرید. برای خرید موس گیمینگ ارزان و مناسب دعوت می‌شود که از فروشگاه چیتاپلاس خریدار کنید. برای دیدن و خرید موس بازی دعوت می‌شود که بر روی لینک زیر کنید تا به فروشگاه چیتاپلاس هدایت شوید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.