چیتا پلاس | سامانه خرید و ارسال سفارشی کالا

درباره ما

داستان چیتاپلاس

 

چیتاپلاس، پلتفرم خرید و ارسال سفارشی کالا است. داستان از اون جایی برای ما شروع شد که دوست داشتیم مثل همه کشورها از آمازون خرید کنیم ولی با دو تا مشکل اساسی روبرو بودیم.
اول از همه اینکه در آمازون به دلیل تحریم‌ها امکان خرید و ارسال برای ایران وجود نداشت. دوم هم اینکه حتی اگر امکان خرید هم وجود داشت، ما که حساب ارزی نداشتیم که بتونیم به صورت دلاری پرداخت کنیم.

هدف اصلی چیتاپلاس از بین بردن این دو مشکل از سر راه خریداران ایرانی هست به این صورت که شما می‌توانید محصول مورد نظر خودتان را از طریق چیتاپلاس از آمازون خریداری کنید و نکته مهمتر اینکه  نیازی به پرداخت دلاری وجود ندارد و می‌توانید با پول رایج کشور خریدتان را انجام بدید.

header
chitaplus

چیتاپلاس کی هست؟

بخوانید

چیتاپلاس جایی هست که جوان‌های ایرانی دور هم جمع شدند، تا یکی از مشکلات سایر جوان‌های ایرانی را حل کنند. اگر شما هم عاشق تکنولوژی هستید و دوست دارید به روز ترین محصولات تکنولوژی دنیا را داشته باشید، چیتانیو به شما کمک خواهد کرد. اگر گیمر هستید و دوست دارید کالاهای گیمینگ را با خیال راحت از اصل بودن خریداری کنید، چیتاپلاس در خدمت شماست. اگر دوست دارید بهترین لوازم آرایش و لباس‌ها را از برندهای خارجی تهیه کنید، چیتا مد در این خرید شما را یاری خواهد کرد و در نهایت اگر خریدی در حوزه IT دارید، چیتا آی تی خرید شما را از معروف ترین برندها و از معروف ترین فروشگاه‌های اینترنتی انجام خواهد داد.

حتی اگر فروشنده هستید و می‌خواهید کالاهای مد نظر خود را در تعداد بالا وارد کنید، نیز چیتاپلاس شما را کمک خواهد کرد.